iPad için ilk Türkçe HD oyun!

20110527114251 game - iPad için ilk Türkçe HD oyun!iPad için üretilen ilk Türkçe HD oyun Cadı Kazanı çıktı!

iPad için geliştirilen ilk Türkçe HD oyun Cadı Kazanı, oyunseverlerin yeni favorisi olacak. Eğlenceli ve ilginç grafikleriyle dikkat çeken Cadı Kazanı, oynayanların hız ve konsantrasyonunu zorlayacak.

Her yaştan oyun tutkununa bağımlılık yaratacak Cadı Kazanı çıktı. iPad’e uygun ilk Türkçe HD oyun olan Cadı Kazanı, iPad, iPhone ve iPod’lara yüklenebiliyor. Eğlenceli grafiklerini HD görüntü kalitesiyle birleştiren oyun, cihaz üzerinde skor kaydetme özelliği ve sınırsız seviye seçeneği sunuyor.

Oyuncunun hız ve konsantrasyonunu test etme imkânı tanıyan Cadı Kazanı, Gorga Diyarı’nda geçiyor. Gorga adlı cadının sinsi yardımcısı Albert, yüzlerce yıllık büyü tarif kitabını kaybedince Gorga Diyarı bir sefalete sürükleniyor. Oyunu oynayanlar, Gorga’nın favori karışımlarını hazırlaması için yaşlı büyücüye yardım ediyor. Karışım hazırlanırken tabaklar boşaldıkça doldurmak da gerekiyor. Gorga’nın sunduğu tarifler doğru bir şekilde ne kadar hızlı hazırlanırsa o kadar yüksek puan kazanılıyor.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen gençlik sitesi Tipeez.com tarafından üretilen ve geliştirilen oyun, Apple Store’dan sadece 0.99 dolara satın alınabiliyor. Tipeez.com, yakın zamanda iki Türkçe oyunu daha oyunseverlerin beğenisine sunmayı planlıyor.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir