İnternet aşkının kurbanı oldu!

634378 detay - İnternet aşkının kurbanı oldu!

14 yaşındaki kızı ‘sevgili’ tuzağına düşürüp tecavüz etti – AHT

Adana’da biri 14 diğeri 18 yaşındaki 2 kız kardeşle internet ortamında tanışıp ‘sevgili’ tuzağına düşürüp tecavüz ettiği iddiasıyla yakalanan 8 kişiden 4’ü tutuklandı. 14 yaşındaki E.K.’nın 20 gün önce Facebook’ta tanıştığı sevgilisi uğruna evden kaçtığı ve 15 gün boyunca tecavüze uğradığı iddia edilirken tutuklanan 4 kişi suçlamaları kabul etmedi.

İlköğretim okulundan sonra okula gitmeyen E.K., 20 gün önce sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta A.A. (23) ile tanıştı. A.A. kısa sürede E.K.’yı kendisine aşık etti.

SEVGİLİSİ İÇİN EVDEN KAÇTI

15 gün önce de E.K. sevgilisi uğruna evden kaçtı. E.K.’nın ailesi kızlarının bulunması için polise haber verirken 2 aşık Antalya’ya kaçtı, bir süre sonra tekrar Adana’ya döndü. Önceki gün Kayıp Büro Amirliği ekipleri E.K.’yı perişan halde bir parkta buldu.

8 KİŞİNİN TECAVÜZÜNE UĞRAMIŞ

E.K.’nın ailesine teslimi sırasında alınan ifadesinde kendisine sevgilisi A.A., ablası Ö.K.’nın sevgilisi M.D. ile E.K., O.B., M.K., B.K., İ.T., H.Ö.’nün de tecavüz ettiğini söyledi. Abla Ö.K. da, alınan ifadesinde bu kişilerden bazılarının kendisine de tecavüz ettiğini iddia etti.

4 KİŞİ TUTUKLANDI

Yapılan operasyonla yakalanan 8 kişiden A.A., M.D., E.K. ve O.B. sevk edildikleri nöbetçi 2. Sulh Ceza Mahkemesi’nde “Cinsel istismar” suçundan tutuklandı. Diğer 4 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

“BİRLİKTE KALDIK AMA İLİŞKİYE GİRMEDİM”

Tutuklananlardan E.K.’nın sevgilisi olduğu belirtilen A.A., cinsel istismar suçlamasını kabul etmedi. E.K. ile internette tanıştıklarını belirten A.A., “Bana kendisini Damla olarak tanıttı. Kendisine vermiş olduğum cep telefonumdan beni 01.00’de aradı. Kozan yolu üzerinde olduğunu ve almamı söyledi. Aldım, arkadaşım E.K.’nın evinde kaldık. Sabah da E.K. ben ve E.K. birlikte Antalya’ya gittik. Antalya’da yanımızdan ayrıldı. Adana’ya dönerken tesadüf aynı otobüs ile geldik. E.K. ile birlikte olmadım” dedi.

“KISKANDIĞI İÇİN İFTİRA ATIYOR”

E.K.’nın ablası Ö.K.’nin sevgilisi olan M.D. de, “Biz E.K.’nın ablası Ö.K. ile sevgiliyiz, görüşmekteyiz. E.K.’nın beni kıskandığı için bana böyle bir iftira attığını sanıyorum. Ben E.K. ile cinsel ilişkiye girmedim” dedi. Diğer şüpheliler de, E.K. ile cinsel ilişkiye girmediklerini iddia etti.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI