İNGİLİZ KRALİYETİNE FRANSA’DAN İKİNCİ ŞOK

Diana’nın Paris’te hayatını kaybetmesinden sonra İngiliz Kraliyet Ailesine ikinci şok yine Fransa’dan geldi.
İngiliz Kraliyet ailesine Fransızlardan ikinci şok… Daha önce Paris’te paparazzilerden kaçarken şaibeli bir trafik kazasında prenseslerini (Prenses Diana) kaybeden İngilizler, şimdi de Prens William ve eşi Düşes Kate’in Fransa tatildeyken çekilen uygunsuz resimlerinin bir Fransız dergisinde yayınlanması ile yeni bir şok daha yaşıyorlar…

MALEZYA’DA TATİLDELERDİ

İngiltere kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Cambridge Dükü William’ın eşi Cambridge Düşesi Kate, çok önemsenen Asya turunun en önemli ayağında Malezya’da bulunuyordu. Kate ve William’ın ayakkabılarını çıkarıp ilk kez bir cami ziyaretinde bulunması, Kate’in bu ziyaret sırasında başını örtmesi dünya haber ajansları tarafından büyük ilgiyle izleniyor, İngiliz basını da geziyi sayfa sayfa okuyucularına aktarıyordu.

Ancak gezinin ikinci gününde Malezya Kraliyet ailesiyle kahvaltıda olan çiftin tüylerini diken diken eden haber geldi. William’ın küçük kardeşi Harry’nin Las Vegas’taki Encore at Wynn otelindeki suit odasında verdiği çıplak partide çekilen fotoğrafların ardından bu kez de Düşes Kate’in çıplak fotoğraflarının bir Fransız magazin dergisi tarafından yayınlanacağı bilgisi çiftin buz kesmesine sebep oldu.

İngilizler Fotoğrafları Basamadı, Fransız Dergisi Yayınladı

Fotoğırafı önce İngiliz basınına satmak isteyen paparazziler müşteri çıkmayınca Fransız Closer dergisi’ne pazarladılar.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir