İkizler Burcu Aylık Yorum – Ağustos 2011

ikizler burcu 3 net dergim - İkizler Burcu Aylık Yorum – Ağustos 2011Sizin için güzel bir gelişme; 5 Ağustosta Neptün’ün dost Kova burcuna geri dönmesidir. Nisanda Balık burcuna girerek iyi giden bir süreci sekteye uğratan Neptün yeniden dost Kova burcuna dönerek size bire süre daha destekolmak niyetinde anlaşılan…

Neptün’ün Kovaya geri dönmesi bahar aylarında yaşanan bazı olayların geri dönmesi ve bazı fırsatların yeniden yakalanması demektir..

Neptün yarım kalmış bir hayalin tamamlanması için size fırsat tanımaya başlayacak yeniden.

Bazı konulara geri dönüş yapacaksınız anlaşılan.. Ama bu iyi bir dönüş olacak, yaşananların ardından ne istediğinizi daha iyi görmeye başlamanız, olayları daha iyi tahlil etme noktasına gelmeniz ve fotoğrafın bütününü iyi görecek derecede somut tecrübeler edinmeniz geri dönen durumlarla daha iyi baş etmenizi ve onları kendi lehinizefırsatlara çevirmenize yardımcı olacaktır.

Kanımca idealist ve tarafsız yani gerçekçi tutum size puan kazandıracaktır. Yani inandıklarınızdan şaşmayın derim.

Edindiğiniz yeni çevrenin ve yeni heveslerin, hobilerin vs tadını çıkarma zamanı bu ay. Yeniliklerin hayatınıza kattığı güzellikleri görecek ve mutluolacaksınız. Değişimin getirdiği zorlukları aştıktan sonra artık zorluklar size eskisi gibi zor gelmeyecek, tecrübelerinizin artmasıyla olayları daha iyi kontrol edebileceksiniz. Hatta canınızı sıkan bazı şeylerle dalga geçmeyi de öğreneceksiniz.

Yıldızlar sizi ruhsal olarak çok güçlendirmekte, ruhunuzu dolduran, hayata vs her şeye daha manevi ve üst perdeden bakmanızı sağlayan bir güçle dolmaktasınız. Artık siz eski siz değilsiniz, bunu bu ay daha net anlayacaksınız.

Ay sonunda önemli bir şey elde edeceksiniz gibi. Aile yaşantınıza maddi-manevi güç kazandıran bir şey.. Kiminiz belki miras alacaksınız, ya daaileden gelen önemli bir maddi destek söz konusu. Kiminiz işte bir sorumluluk üsteleneceksiniz. Ve bu sorumluluk aile yaşantınızı da dengeye kavuşturacak. Bu tür gelişmeler sizi para harcamaya sevk edecek, ay boyunca harcamalar devam edecek.

Ayın ilk yarısında bir şeyin bitişi yeni bir şeyin başlaması söz konusu. Ama hedefleriniz için gerekli bir bitiş bu. Rotasız dolaşma, kararsız olma dönemi sonlanıyor çünkü. Eylem vakti, hayatı yoluna koyma zamanı.

Hayatın garip cilvelerini yaşadığınız bir süreçtesiniz bu aralar… Şaşırtacak sizi gelişmeler..

Parasal cephe iyi görünüyor. Sanki yıldızlar size ait olanı geri getiriyor. Yani birine borç verdiyseniz onu alacaksınız, ya da yasal veya başka yollarla bir yerlerden para girişi var size.

Sevdikleriniz veya ailenizden biri ile ilgili bir müjde alacaksınız. Onun birmutluluğunu paylaşmanız söz konusu.

Parasal cephede gerçekten önemli bir şey var; değerli bir şeyin sahibi olmanız çok mümkün bu aralar.. Ayrıca sağlam yatırımlar için de çok elverişli bir dönem..

Bu ay İkizler için güzel bir sürpriz var…

Aşk ne durumda?…

Aşkta bu ay da ikilem devam ediyor.. İlişkisi olanlar sorunlardan sıyrılabilecek ve birlikte olmanın güzelliklerini yaşayacaklar. Bir barışma, bir dönüş söz konusu gibi. Karmaşadan netliğe doğru bir gidiş söz konusu. Bu bakımdan bu ay yaşayacaklarınız çok önemli.

Ne olursa olsun yıldızlar ilişkinizi düzeltme fırsatı verecek ve taşlar yerine oturacak adım adım. Yeni aşk bekleyenler sürpriz telefon alabilir, şaşırtıcı bir karşılaşma yaşayabilir. Ancak sanki bu kişi tanıdığınız biri.

Sevdiğiniz bir arkadaşınızla ilgili bir üzüntü söz konusu olabilir..

kaynak:netdergim.com

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI