igdır Sohbet

reklam

igdır Sohbet

sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere igdır ve igdır sohbet odaları sitesinden bahsetmek istiyorum,
igdir Doğu Anadolu bölgesinde yer alan ilimizdir, nufusu her ne kadar ufak olsada,
aslında çok iyi bi ilimizdir, daha cok kendi hemserilerini ağırlayan ıgdır, Sizleri burada görmekten Mutluluk Duyariz , evet arkadaşlar peki   igdir nufusu kaç 149.875 ve bu sayı git gide artmakta..
Peki arkadaşlar yazları veya tatile gitmek istedigimizde igdırda gezilicek yerler Sayalımmı birazdaha? aslında tarihcilerin daha çok gittigi gördügü yerler çünkü o kadar ilginç yerleri varki mesela birazını sayalm sizlere.. Meteor (Göktaşı) Çukuru – Ahura Harabeleri + Tuzluca Tuz Mağaraları + Şehit Türkler Anıtı ve Müzesi + Koç Başlı Mezarlar + Selçuklu (Harmandöven) Kervansarayı + Karakale Harabesi + en çok merak ettigim yerde Meteor (Göktaşı) Çukuru çukur çok derinmiş öyle bakmasınlar resimden benim arkadaşım orada oturuyor ve gerçekten çok büyük diyorlar,
evet arkadaşlar sizlere igdır dan bahsettik hadi şimdide asıl konumuz olan ıgdır sohbet den bahsedelimmi..
+

igdır Sohbet Odaları

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar Ücretsiz Sohbet Portalımızda sizde bulunmak
istemezmisiniz?
Bizler burada Türkiyenin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla bol bol Sohbet Ediyoruz, amacımız keyifli bir gün veya bir saat geçirmek burada ücretsiz bay bayan sohbet odaları burada ücretsiz şekilde dilediginiz kişiyle konuşabiliyosunuz amacımız Seviyeli sohbet ortamı haline getirdigimizi unutmamak gerekir degilmi..

Seviyeli Sohbet

Evet arkadaşlar bizler burada Aile Ortamı Yaptık ve sizleri bekliyoruz yukarıda dediğim Gibi Türkiyenin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla Seviyeli Sohbet Etmek istemezmisiniz O halde Ne duruyosunuz?
Sohbet Odası << Tıklamanız Yeterli olacaktır. Ücretsiz olarak katıldıgınız bu ortamda sizlerin rahatlıgı ve huzurlu bi ortam olması için elimizden geleni yapıyoruz, tabiyki biz buradaki insanları ailemizden gördügümüz için, onlarada seviyesizlik yapılsın istemeyiz..

Sohbet Odaları

Evet arkadaşlar bizler burada sizin rahatlıgınızı düşünmek için elimizden geleni yaptık neler yaptık mesela, bir çok sunucuda olan problem
Mobil Sizler kolaylıkla girin diye elimizden geleni yaptık ve gerçekten kullanışlı rahat her telefona uygun bi sistem yaptık, Sizler istediginiz yerden giriş yapabilirsiniz arkadaşlar yeterki telefonunzda internet olsun :))

Hoşcakalın ALLAHA Emanet Olun.

ıgdır sohbet

ıgdır sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

BENZER KONULAR

Chat Sayfası

Bolu Sohbet

Bolu Sohbet Sitesine hoşgeldiniz Bolu vede Bolu Sohbet Odaları Sohbet ...

YORUMLARBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?