Hürrem Sultan Saç Rengi Meryem Uzerli Saç Rengi

H%C3%BCrrem Sultan Sac Rengi 2 - Hürrem Sultan Saç Rengi Meryem Uzerli Saç Rengi2011 yılına damgasını vuran Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrol oyuncularından Hürrem Sultanın bayanlar arasında beğeni toplayan saç rengini herkes merak eder oldu. Hürrem Sultanın saç modelleri de bayanlar arasında tercih edilen saç modelleri arasına girmiş durumda. Artık kuaförlerde bayanlar saçımı Hürrem Sultanın saç rengine boyayın ve Meryem Uzerli saç modeli yapın der oldular.

Peki gelelim asıl konumuza Meryem Uzerli’nin saç rengi nedir? Hürrem Sultanın saç rengi bakır rengini andıran açık kestane tonundadır. Hürrem Sultanın saç renginin bakır rengini andırması nedeniyle halk arasında bu saç rengine Hürrem Bakırı denilmeye başlandı.

Özellikle cilt rengi açık olan bayanlar ve açık göz rengine sahip olan bayanlar Hürrem Sultan saç rengini daha çok tercih ediyor. Çünkü açık tenli ve açık renk gözlü bayanlara Hürrem Sultan saç rengi daha çok yakışıyor. Ayrıca yüzünde çil olan bayanlara da Hürrem Sultan saç rengi gayet iyi yakışıyor.

Bir diğer konu ise Hürrem Sultan saç rengine uygun makyaj rengi. Meryem Uzerli saç rengine en uygun makyaj renk tonu ise yine bakır rengine yakın ton olan kahverenginin tonlarıdır. Kahverengi tonlarda yapılan makyaj ile Hürrem Bakırı saç rengine uyum

H%C3%BCrrem Sultan Sac Rengi 150x150 - Hürrem Sultan Saç Rengi Meryem Uzerli Saç Rengi
H%C3%BCrrem Sultan Sac Rengi 12 150x150 - Hürrem Sultan Saç Rengi Meryem Uzerli Saç Rengi

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir