Hülya, TNT’de itiraf etti !

Uzun bir aradan sonra kendi şovuyla ekrana dönen Hülya Avşar, ilk programıyla seyirciden tam not aldı.

Acun Ilıcalı, Ebru Destan, Özge Ulusoy, Pascal Nouma ve Aref’i ağırlayan Hülya Avşar, konuklarını zor sorularla terletti. Avşar Kızı, Pascal’a “Sevgilin var mı?” diye sordu. Bir türlü yanıt vermeyen Pascal Nouma, çareyi gazetecileri suçlamakta buldu: “Benim kız arkadaşım varken beni başka bir kızla çekip sevgili diyorlar. Olan benim kız arkadaşıma oluyor, bu yüzden hep arada kalıyorum.”

Ama işin aslı sonradan anlaşıldı. ‘Yok Böyle Dans’ yarışmasındaki partnerinin adının geçmesi üzerine bir anda eli ayağına dolanan Pascal, “Benim için özel biriydi. Onu özlüyorum doğrusu” deyiverdi. Konuya açıklık getirmekse Acun Ilıcalı’ya düştü: “Pascal, partnerinden hoşlanıyordu açıkçası ama kaçan kovalanır taktiğiyle onu kazanmaya çalıştı. Sonunda kızı elinden kaçırdı.”

Programın hoş sahnelerinden biri de, Hülya Avşar’ın seyircilerle laflayan Pascal’a ayakkabısını fırlatmasıydı. Pascal, bir süre oynayıp muziplik yaptıktan sonra ayakkabıyı kendi elleriyle Avşar Kızı’na giydirdi.

HÜLYA YiNE FORMDA

TNT ekranında yeniden izleyiciyle buluşan ‘Hülya Avşar Show’un ilk konukları Acun Ilıcalı, Ebru Destan, Özge Ulusoy, Pascal Nouma ve Aref’ti. Hülya Avşar,konuklarını zor sorularla terletmeyi başardı.

Avşar’ın, “Hayat senin için ne zaman değişti?” sorusuna Ilıcalı şöyle cevap verdi: “Kadıköy’de bir kot mağazası açmıştım. İflas edince muhabirliğe yöneldim. Tabii kırılma noktasıda ‘Acun Firarda’yla oldu.”
Sanatçılar arasındaki vergi rekortmeninin kendisi olacağını söyleyen Ilcalı, “Para kazanıyorum diye ‘Allah belasını versin’ diye tepki gösterenler de oluyor, farkındayım” dedi.

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI