Herkes intihar ettiğini zannetti

256669 - Herkes intihar ettiğini zannetti
Vapur iskelesi yanındaki otoparkta park edilen araçta bırakılan yazılı not herkesi endişelendirdi. Not okununca gerçek ortaya çıktı.

İzmit’te bir akaryakıt firmasında çalışan Serhat Üstün işten ayrıldığını belirten bir not yazdıktan sonra şirkete ait hafif ticari aracı vapur iskelesi yanındaki otoparka bırakıp ortadan kayboldu.
İskeledeki görevliler torpido üzerinde bir not olduğunu görünce polise haber verirken, ekipler sürücünün önce intihar ettiğini düşünerek araştırma yaptı. Aracın lastiği yanında anahtarın bulunması üzerine olay anlaşıldı.

Vapur iskelesi yanındaki otoparkta park edilen bir akaryakıt firmasına ait 81 BH 871 plakalı hafif ticari aracın durumundan ve torpidonun üzerine yazılmış not olduğunu gören görevliler durumu polise bildirdi. Gelen polis ekipleri aracın çevresinde inceleme yaparken, tekerleğin hemen önünde kontak anahtarını buldu. Bu arada aracın arkasında yazan telefonlardan firma ile temasa geçildi. Firma yetkilileri, bir süreden bu yana araçın sürücüsünden haber alamadıklarını bildirince onun intihar etmiş olabileceği düşünüldü. Polis ekipleri anahtarla kapıyı açtıklarında, ön koltukta çok miktarda evrak ve madeni yağ satışlarıyla ilgili senetleri buldu.
BEN KENDİ YOLUMU ÇİZMEK İSTEDİM
Torpidonun önüne ise sürücü Serhat Üstün’ün bıraktığı notta, çalıştığı işyerinin kendisine en zor günlerinde sahip çıktığını ancak, işi bırakmak zorunda olduğunu belirterek, “İşimden kendi isteğimle ayrıldığımı bölgemdeki noktalara söyleyin. Ben kendi yolumu çizmek istedim. Kendi hakkım olan maaşımı aldım, geriye kalan maaşımı da istemiyorum. Sizler bana en kötü zamanımda kucak açtınız. Hakkınızı helal edin” diye yazdığı görüldü.

Firma yetkililerinin verdiği cep telefonundan da şu ana kadar ulaşamadığı belirtilen Serhat Üstün’ün bulunması için araştırmalar sürdürülüyor.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI