Hazal Kaya’dan Samimi Dizi İtirafı

‘Son Yaz: Balkanlar 1912’ dizisinde oynayan Hazal Kaya’dan reyting ve Feriha açıklaması.
Atv’de yayınlanan ‘Son Yaz: Balkanlar 1912’ dizisinde ‘Emine’ karakterini canlandıran Hazal Kaya, Makedonya’daki seti ziyaret eden Dizi TV’ye konuştu.

RİSKLİ BİR İŞTİ

“Konservatuvar eğitimli bir oyuncu olmadığım için sınırlarımı ve yapabileceklerimi yaptığım işlerle keşfediyorum” diyen Kaya, sözlerine şöyle devam etti: “Benim için farklı karakterler canlandırmak çok önemli. Bu iş benim için ekstra riskli, beni çok zorlayacak bir işti ama içinde olmak çok mutlu etti.

Bu, benim ilk dönem işim ve ilk kez şiveli konuşuyorum.” Güzel oyuncu bir aşk hikayesi değil, içinde aşk olan bir dönemin hikayesini anlattıklarını belirtti. Bu dönemi yaşamış insanların torunlarından birçok hikaye dinlediklerini söyleyen Kaya “O kadar acı hikayeler var ki… İnsan inanamıyor, gözünde canlandıramıyor. Senaryoyu okurken çok ağladım.”

HAZAL KAYA ‘FERİHA’ İÇİN NE DEDİ?

Cnn Türk’te Mesut Yar’ın sunduğu Burada Laf Çok programına Son Yaz Balkanlar’ın başrol oyuncuları Hazal Kaya, Tardu Flordun, Furkan Palalı ve Luran Ahmet konuk oldu.

Başarılı oyuncu Hazal Kaya ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinin kendisi için bittiğini ve artık geri dönüş olmadığını söyledi. Mesut Yar’ın “çok şanlısın hep best modellerle oynuyorsun” demesi üzerine ise Kaya, “Bir tek Kenan abi (İmirzalıoğlu) ile oynamadım, zaten onunla da oynarsam hiç gözükmem” dedi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir