Hava trafik kontrolörleri Fenerbahçe’yi böyle kutladı

634920 detay - Hava trafik kontrolörleri Fenerbahçe'yi böyle kutladıPilot değil, Aziz Yıldırım ve Emre konuşuyor…

Spor Toto Süper Lig’de Sivasspor’u deplasmanda yenerek 2010-2011 sezonu şampiyonu olan Fenerbahçe, geçtiğimiz hafta takım halinde Sivas’tan İstanbul’a uçakla dönerken hava trafik kontrolörleri tarafından tebrik edildi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve ünlü futbolcu Emre Belözoğlu’nun hava trafik kontrolörlerine cevabı da kayıtlara böyle yansıdı.

Kayıtlarda, İstanbul’daki hava trafik kontrolörleri, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe takımını taşıyan THY uçağının kokpit ekibine “Fenerbahçe’yi tüm kontrolör arkadaşlar olarak tebrik ediyoruz” diyor. Bu sırada Aziz Yıldırım da, “Sayın arkadaşlar teşekkür ediyoruz. Aziz Yıldırım ben… Şimdi Emre konuşuyor hepimizin namına” diyerek kontrolörlerin jestine karşılık veriyor. Emre ise “Çok teşekkür ederiz. Sağolun herşey için. Çok selamlar” diye cevap veriyor. Bunun üzerine hava trafik kontrolörü, “Avrupa’da bu başarıların devamını diliyoruz” diye karşılık veriyor.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI