“Hatalıyım, biliyorum”

621765 detay - "Hatalıyım, biliyorum"!

Hakem Hüseyin Göçek yakın çevresine çok üzgün olduğunu belirterek, “Kötü bir maç yönettim. Hatalarımı biliyorum. Ama futbolcular da kötü niyetliydi” dediği öğrenildi.

Fenerbahçe-Gaziantepspor maçının hakemi Hüseyin Göçek, maç sonrası Merkez Hakem Kurulu üyeleri ve yakın çevresi ile yaptığı görüşmede, “Çok üzgünüm. Kötü bir maç yönettim. Hatalarımı biliyorum. Ama futbolcular da kötü niyetliydi. Benim için çok şanssız bir maç oldu” dedi.

NOTU 7.4
Karşılaşmanın gözlemcisi Adnan Şeker, maç sonrası Göçek ve yardımcı hakemlerle durum değerlendirmesi yaptı. Maçın video kasetini birlikte izleyen Şeker, Göçek ve yardımcılarına hatalarını tek tek izah etti. Şeker, F.Bahçe’nin 2 penaltısının verilmediğini bildirdi. Göçek’e, “Oyunun kontrolünü elinden kaçırdın. Kartlarda tutarsız davrandın. Çok sayıda önemli hata yaptın” diyen Şeker, ayrıca Lugano’ya kırmızı kart gösterilmesi gerektiğini de söyledi. Şeker bu doğrultuda Göçek’e 10 üzerinden 7.4 verdi. Sezonun en düşük notlarından biri olan bu değerlendirme sonucu Hüseyin Göçek bu sezonu kapadı.

‘KENDİME ÇOK GÜVENİYORDUM’
Adnan Şeker ile yaptığı toplantı sonrası yakın çevresi ve MHK’nın bazı üyeleri ile de telefon trafiği içine giren Göçek, “Kendime çok güveniyordum. İyi yöneteceğime inanıyordum. Çok iyi hazırlanmıştım. Ama maça şanssız başladım. Çok sayıda kritik pozisyon oldu. Ne gördüysem onu çaldım. Zaten başka türlü olsaydı oyunun ilk dakikalarında 2 penaltıyı verirdim. Ama bana göre penaltı değildi. Hep dik durdum. Lugano’nun yaptığı hareketi görmedim. O yüzden de kırmızı kartımı çıkartmadım. İlerleyen dakikalarda tansiyon çok yükseldi. Pozisyonlara yakın olmaya çalıştım. Ama futbolcular da kötü niyetliydi. Mücadele çok gerildi. Maalesef geçen sezonki Fenerbahçe-Beşiktaş maçının bir tekrarı oldu. O maçta olduğu gibi bu maç da benim için kötü geçti. Hatalarımı biliyorum. Söyleyecek fazla bir şey bulamıyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI