Halle ile Ebru’nun bacak farkı

9b28dceab4887a8b16f967a5240c22ce k - Halle ile Ebru'nun bacak farkıa8694761d7fafbcda8cfdbaedf4914b2 k - Halle ile Ebru'nun bacak farkı
Ebru Gündeş önceki akşam Oscarlı yıldız Halle Berry’nin geçen hafta bir davette giydiği seksi kıyafetin aynısıyla sahneye çıktı. Berry’nin bacak dekoltesiyle dikkat çeken modacı Monique Lhuillier imzalı kırmızı kıyafette Gündeş’in yırtmacı kapattırdığı görüldü.
Kırmızı Ebru Gündeş’e çok yakışıyor… Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, üç haftadır Günay Restaurant’ı dolduran sevenlerine müzik ziyafeti çekiyor. Önceki akşam yine şarkılarıyla kendisini dinlimeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşatan Gündeş, sahneye Oscarlı yıldız Halle Berry’nin geçen hafta Washington’da düzenlenen BET Honors gecesindi giydiği kırmızı straplez elbisenin aynısıyla çıktı.

ELBİSENİN FİYATI 5 BİN DOLAR
Ünlü modacı Monique Lhuillier imzalı olan kıyafette Halle Berry’nin bacak dekoltesi dikkat çekerken Ebru Gündeş’in elbisedeki derin yırtmacı kapattırdığı görüldü. Gündeş, yaklaşık 5 bin dolarlık şık elbisesini sol kulağına özel tasarım çok şık bir altın küpe, sağ kulağına ise iri pırlanta bir başka küpe takarak tamamladı. Ünlü sanatçı programının ikinci bölümüne ise parıldayan siyah bir kostümle çıktı.

Yoğun ilgi nedeniyle Günay’daki programını iki hafta daha uzatan Ebru Gündeş’i dinlimeye gelenler arasında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Süreyya Yalçın ve sevgilisi Tugay Gökkaya, Demet Akalın’la eşi Okan Kurt ile İzzet-Yasemin Özilhan gibi ünlü isimler vardı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir