Halil Ergün’e şok polis baskını

617403 detay - Halil Ergün'e şok polis baskınıPolis, ünlü aktör Halil Ergün’ü yaklaşık bir saat önce yakaladı…

Halil Ergün’ün 1 yıldır polisi oyaladığı ve ehliyetini vermediği ortaya çıktı. Halil Ergün’ün ehliyetine 1 yıl aradan sonra nihayet el konuldu!

FOX’taki “Süper Kulüp”te dün gece ekrana gelen görüntüler İstanbul Emniyeti’ni harekete geçirdi. Habershow’un haberine göre, Halil Ergün, “Süper Kulüp” ekibine Taksim Gümüşsuyu’nda direksiyon başında yakalanmıştı. Oysa geçen yıl İstinye’de alkollü halde araba kullandığı gerekçesiyle ehliyetine 2 yıllığına el konulduğu biliniyordu.

Halil Ergün’ün ehliyetsiz halde direksiyon başında olması ve “Ehliyetimi geri aldım” demesi herkesi şoke etti ve asıl büyük skandal az önce ortaya çıktı. İstanbul polisinin 1 yıldır Halil Ergün’ün ehliyetini alamadığı öğrenildi.

Halil Ergün, 1 yıldır İstanbul polisini yanlış adres vererek, “ehliyetimi bugün getireceğim, yarın getireceğim” diyerek oyalamıştı. “Süper Kulüp”te dün gece ekrana gelen görüntüler bardağı taşıran damla oldu. Polis bugün Halil Ergün’ü yakalayarak ehliyetine el koydu.

Halil Ergün’ün yarın mahkemesi var. Geçen yıl İstinye’de alkollü halde direksiyon başında yakalanan Ergün polise mukavemetten yargılanıyor. Halil Ergün’le ilgili kararın yarın çıkması bekleniyor. Halil Ergün para cezası da alabilir, hapis cezası da.

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI