Halil Ergün’e şok polis baskını

617403 detay - Halil Ergün'e şok polis baskınıPolis, ünlü aktör Halil Ergün’ü yaklaşık bir saat önce yakaladı…

Halil Ergün’ün 1 yıldır polisi oyaladığı ve ehliyetini vermediği ortaya çıktı. Halil Ergün’ün ehliyetine 1 yıl aradan sonra nihayet el konuldu!

FOX’taki “Süper Kulüp”te dün gece ekrana gelen görüntüler İstanbul Emniyeti’ni harekete geçirdi. Habershow’un haberine göre, Halil Ergün, “Süper Kulüp” ekibine Taksim Gümüşsuyu’nda direksiyon başında yakalanmıştı. Oysa geçen yıl İstinye’de alkollü halde araba kullandığı gerekçesiyle ehliyetine 2 yıllığına el konulduğu biliniyordu.

Halil Ergün’ün ehliyetsiz halde direksiyon başında olması ve “Ehliyetimi geri aldım” demesi herkesi şoke etti ve asıl büyük skandal az önce ortaya çıktı. İstanbul polisinin 1 yıldır Halil Ergün’ün ehliyetini alamadığı öğrenildi.

Halil Ergün, 1 yıldır İstanbul polisini yanlış adres vererek, “ehliyetimi bugün getireceğim, yarın getireceğim” diyerek oyalamıştı. “Süper Kulüp”te dün gece ekrana gelen görüntüler bardağı taşıran damla oldu. Polis bugün Halil Ergün’ü yakalayarak ehliyetine el koydu.

Halil Ergün’ün yarın mahkemesi var. Geçen yıl İstinye’de alkollü halde direksiyon başında yakalanan Ergün polise mukavemetten yargılanıyor. Halil Ergün’le ilgili kararın yarın çıkması bekleniyor. Halil Ergün para cezası da alabilir, hapis cezası da.

Etiketler:

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI