Hakan Şükür, PFDK Kararlarını Yorumladı

hakan sukur pfdk kararlarini yorumladi 3598726 k - Hakan Şükür, PFDK Kararlarını Yorumladı
Hakan Şükür, PFDK’nın çok tartışılan son kararlarını bakın nasıl yorumladı.
Eski futbolcu ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul milletvekili Hakan Şükür, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun (PFDK) kararlarının “Türk futbolu için hayırlı olmasını” diledi.

Gece geç saatlerde PFDK’nın, şike soruşturması kapsamında takımlar ve yöneticiler hakkındaki kararları konusunda açıklamalarda bulunan Şükür, şöyle konuştu:

“Kararın içeriğini hukukçularla incelemek gerekiyor. Fikir sahibi olmak gerçekten çok zor. Yine ortada fikir kirliliği var. 3 Temmuz’dan beri çok söylemler oldu. O gün neydi, neden buralara gelindi; fikir beyan etmek gerçekten çok zor. Tabii ki ortaya çıkan durumdan rahatsız olan büyük bir kitle var. Bunu kabul etmek lazım. Umarım alınan karar, Türk futbolu için olumlu olur”

Futboldaki en büyük eksiklikliğin alt yapı değil üst yapı olduğunu her zaman vurguladığını ifade eden Hakan Şükür, sözlerini şöyle sürdürdü:

“ÇIKAR İLİŞKİLERİ ÇOK”

“Olaylara ehil olmak çok önemli. Maalelesef futbolumuzu yönetenlerin oluşturduğu üst yapıda problemler var. Üst yapıdaki çıkar ilişkileri çok fazla. Böyle olunca herkes olaylara kendi penceresinden bakıyor. Umarım bu kadar yaşanan olaylardan sonra taraftarlar zarar görmez. Herkes kendisine göre net yorumlar yapabiliyor”

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI