Hagiden Galatasaraya Büyük Jest

Galatasaray’ın eski ‘süper solağı’ Hagi, Aslan’a kendisi gibi bir yıldızı kazandırıp büyük bir bomba patlatmak için gün sayıyor.
Galatasaray’ın eski ‘süper solağı’ Hagi, Aslan’a kendisi gibi bir yıldızı kazandırıp büyük bir bomba patlatmak için gün sayıyor.

Hagi’nin futbol okulundan yetişip halen Romanya’da FC Viitorul Constanta forması giyen Gabriel Iancu, dev yıldızın ‘veliahtı’ olarak gösteriliyor. Rumen basını, Hagi’nin 18 yaşındaki bu yıldızı G.Saray’a götürmek istediğini, hatta Fatih Terim ile de bir görüşme gerçekleştirerek, bu konuda bilgi aktardığını duyurdu.

Giga bu görüşmede Terim’e “En az benim kadar kaliteli bir futbolcu ve geleceği çok parlak” diyerek futbolcusuna referans oldu. Yıldızın ya devre arası transfer dönemi ya da önümüzdeki sezon başında Sarı-Kırmızılı formayı giymesi bekleniyor.

Ajax da Iancu’nun peşinde

Sol kanat ve santraforda görev yapan Gabriel, Hagi gibi sol ayaklı ve peşinde koşan takım sayısı bir hayli fazla. Alt yapısıyla ünlü Hollanda ekibi Ajax, 2 hafta boyunca Iancu’yu izlemiş ve oyuncunun performansı karşısında büyülenmiş. Eğer Cimbom elini çabuk tutmazsa, büyük bir fırsatı kaçırabilir.

Iancu, performansını şu ana kadar ligde sergilediği futbolla kanıtlarken, ligdeki 7 karşılaşmada 3 golü bulunuyor. ‘Geleceğin madeni’ olarak gösterilen 18’lik yıldız için Hagi de “Iancu yaşına göre çok etkili bir yıldız adayı. Onun mükemmel performansa ulaşması fazla vakit almayacak. Yaşına göre çok olgun, cesur ve karakterli bir futbolcu” ifadelerini kullandı

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir