Güzel kokmanın sırları

Kadınların güzel kokması erkeklerin başını döndürmüştür her zaman, güzel kokan bir kadın aynı zamanda çekici gelir. Ne yazık ki parfümü tüm gün üzerinizde tutmak zor, ama bizi dinlerseniz bazı kolay yolları var….
Öncelikle parfümünüzü sıktıktan sonra, kesinlikle ovuşturmayın. Bu ana notaların farklılaşmasına, yok olmasına neden olur. Bileklerinize veya boynunuzun arkasına sıkabilirsiniz.
Gövdenize ya da diz arkalarına parfüm sıkabilirsiniz, ısı yayan alanlar olduğundan kokuyu da dağıtır.
Kokulu ojeleri kullanabilirsiniz, hem hafif hem de hoş bir koku yayar etrafa.
Sabah duştan sonra, vücudunuza parfüm içeren bir nemlendirici de sürebilirsiniz.

krem5

Saçlarınız kirlendiği zaman kokmaması için düzenli olarak yıkayın, çünkü saç derisinden gelen koku ve görüntü hem sizi hem de çevrenizi rahatsız eder.
Ayrıca saçlarınıza parfüm içeren bir sprey sıkabilirsiniz, böylece gün boyu güzel kokar.
Yastık ve çarşaflara güzel kokulu spey sıkın, isterseniz afrodizyak etkilisi bile var.
Elbise dolaplarının, çorap ve iç çamaşırı çekmecelerinin içine doğal kokulu bir sprey sıkın ya da deniz tuzu gibi değişik kokular içeren elbise dolaplarına koyabileceğiniz torbalardan alın. Gratis ya da Chakra mağazalarında bulabilirsiniz.

koku7

Seyahate çıktığınızda yanınıza ayakkabı spreyi alın. Ayakkabılarınızı çıkardığınızda rahat edersiniz, Avon Foot Sprey isteyebilirsiniz.
Çantanızda ya da cebinizde taşıyabileceğiniz boyda yağ bazlı bir stick taşıyın. Yağ bazlılar uzun süre ciltte kalırlar ve alkol bazlılara göre daha yoğundurlar. Bu nedenle daha güçlü koku yayarlar. Yaseminli parfüm yağları ile denemeye başlayabilirsiniz.
Koltuk altlarınızı silerek rahatlayabileceğiniz tek kullanımlık mendillerden de faydalanın.
Eğer ağzınız kuruyorsa bu da kötü kokuya sebep olur, şekersiz sakız çiğneyerek rahatlayın.

gargara

Alkol içeren ağız gargarası kullanmayın, çünkü alkol ağzı kurutur bu da kötü nefes kokusuna neden olur.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Her gün temas halinde olduğumuz mikrop yerleri Her gün temas halinde olduğumuz mikrop yerleri

Mikroplar her yerde ! Gün içeresinde girdiğimiz bütün ortamlarda sürüyle mikrobu bunyemizde taşıyıp barındırıyoruz.Bi o kadarını da çevreye bulastiriyoruz. Mikroplar...

DEVAMI
Renge göre cinsellik Renge göre cinsellik

Evimizde kullandigimiz eşyalar,seçmiş ve beğenerek giydigimiz kıyafetler,araba rengi,toka ,çanta rengi ve birçok seçtiğimiz renkler cinsel kisiligimiz hakkinda ip uçları...

DEVAMI
Sohbet ederek tedavi olmak Sohbet ederek tedavi olmak

Sohbet ederek tedavi olmak mümkün mü? Sohbet etmek kişiyi rahatlatır mı? İnsanoğlu yaratıldığı günden itibaren tüm duygularını konuşarak ifade etmiştir.Adem...

DEVAMI