Guti’nin rotası belli oldu!

Beşiktaş’ın İspanyol yıldızı için Blackburn Rovers alarma geçti.

Twitter hesabından “Şu an aklımda sadece Beşiktaş var. Ama seneye başka ülke” sözleriyle taraftarı üzen İspanyol yıldız için Blackburn Rovers alarma geçti.

İngiliz basını tarafından, Real Madrid’de oynadığı dönemde de İngiliz ekibinin transfer listesine giren ancak Beşiktaş’ı tercih eden Guti’nin yakın arkadaşı Michel Salgado’ya katılabileceği ileri sürüldü. Blackburn Rovers’ın da ortasahaya yaratıcı bir takviye istediği ve Guti ile tekrar masaya oturabileceği kaydedildi.

Guti’nin “seneye başka ülke” sözüne vurgu yapan İngiliz internet siteleri, yıldız oyuncunun Beşiktaş’a gelmeden önce Blackburn Rovers’la masaya oturduğu ancak anlaşamadığını hatırlattı.

GUTI’DEN TAKIMA YEMEK
Salı günkü idmanda yemeğine oynanan antrenman maçını Nihat Kahveci’nin takımına karşı kaybeden Guti, takım arkadaşlarına verdiği sözü tuttu.

İspanyol yıldız, kaybettiği iddia üzerine bütün oyunculara yemek ısmarladı. Yemeği özel bir restorandan gelen aşçılar hazırladı. Yemeğe Beşiktaş Asbaşkanı ve Futbol Şubesi Başkanı Serdal Adalı, Teknik Direktör Tayfur Havutçu, teknik ekip ve bütün oyuncular katıldı.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI