GÜNTEKİN ONAY’DAN RIDVAN DİLMEN İTİRAFI

NTV’de “%100 Futbol” programını yapan Güntekin Onay, program yorumcusu Rıdvan Dilmen’le bir dönem kavga ettiklerini ve Dilmen’in o gün programa çıkmadığını söyledi.
Beyaz TV’de yayınlanan “Derin Futbol” programına telefonla bağlanan NTV’de Rıdvan Dilmen’le “%100 Futbol” programını yapan Güntekin Onay, bir dönem Rıdvan Dilmen’le kavga ettiklerini itiraf etti.

“RIDVAN DİLMEN’LE KAVGA ETTİMİZ DOĞRU”

NTV Spor’da yayınlanan % 100 Futbol programdaki partneri Rıdvan Dilmen hakkında da konuşan Onay; Rıdvan Dilmen ile kavga ettiğimiz doğru. Trabzonspor-Fenerbahçe maçını izlerken bir pozisyon yüzünden Rıdvan Dilmen’le tartıştık. O yüzden o gün programa çıkmadı. Ben hatalıydım” dedi.

”Ferit Şahenk hiç bir şeye karışmaz”

Fenerbahçeliliği ile bilinen patronu Ferit Şahenk hakkında konuşan Onay;”Ferit Şahenk iyi bir Fenerbahçelidir ama sportmendir, hiçbir şeye karışmaz” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI