Gülben Ergen’e Büyük ŞOK!

Ünlü sanatçı Gülben Ergen bayramda Gaziantep’de yaşanan hain terör saldırısı nedeniyle ertelediği konserini önceki akşam Turkcell Kuruçeşme Arena’da verdi..

Konsere ilgi olmadığı için çareyi internetteki fırsat sitelerinde bulan ve 33 TL kadar düşüren Gülben Ergen her şeye rağmen seyirci şoku yaşadı. Haftalardır hazırlandığı konserine beklediğinde daha az seyirci gelince bir süre konsere geç çıkan ve daha sonra sahne önündeki seyircilere de sandalye vererek kalabalık göstermeye çalışan Gülben Ergen moral bozukluğu ile çıktığı konserinde şarkılarıyla hayranlarını çoşturdu.

Yeni imajı ve yeni şarkısı “Durdurun Dünyayı” ile seyircilerinin karşısına çıkan Gülben Ergen “Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramın kutlu olsun” diyerek kutlarken seyircilere de bayraklarla destek verdi. Sahnede yaklaşık iki saat kalan ve Nur Yerlitaş imzalı siyah bir kostümle çıkan Gülben Ergen ikinci yarı saçlarının şeklini de değiştirerek sarı bir kostümle çıktı. Konser boyunca sevilen şarkıları “ªıkır ªıkır”, “Sürpriz”, “Çilekli”, “Giden Günlerim Oldu”, “Arka Sokaklar” şarkılarını seslendiren Gülben Ergen sahneden kapanan konser alanları içinde destek istedi.

Destek istedi
Kuruçeşme Arena’nın kapanacak olmasıyla ile ilgili, “Konser vermeye yer bulamayacağız. Rumeli Hisarı kapandı. Burası da kapanmak üzere desteğinize ihtiyacımız var. Konser alanları kapanmasın ” diyerek tepkisini dile getirdi. Ünlü sanatçının şarkılarını söylerken yaptığı ilginç el hareketli ve mimikler dikkat çekti. Yaz aylarında mayolu fotoğrafları, fazla kiloları ve selülitleri olay olan Ergen’in eğildiğinde ve arkasını döndüğünde bariz belli olan fazla kiloları ise gözden kaçmadı.

Tatsızlık Çıkabilirdi
Konser bitiminde evine gitmek için yola çıkan Gülben Ergen, ilginç, çarığı andıran babetleriyle dikkat çekti. Güzel Sanatçı, basın mensuplarına çok yorulduğunu ve bu yüzden eve gitmek istediğini söylerken, arkadan geçen bir vatandaşın sözlü tacizine uğradı. Vatandaş, ‘”O huzurlu yuvanda, ocakta, yemek mi var ne bu acelen’” diye seslendi. Gülben Ergen, bu sözleri duymadı ve yaşanabilecek tatsız bir tartışma bu şekilde engellenmiş oldu.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI