Gülben Ergen Ağzını Bozdu!

gulben ergen bodrum da fena yakalandi 42228 b - Gülben Ergen Ağzını Bozdu!

Gülben Ergen’in pazar sabahı çekilen selülitli fotoğraflarıyla ilgili yapılan yorumlara öfkesi sürüyor.

Gülben Ergen‘in selülitleriyle ilgili son olarak Ayşe Özyılmazel sert bir yazı kaleme aldı. Özyılmazel Ergen’in magazine fotoşoplanmış taş gibi mayolu fotoğraflarını yolladığını hatırlatarak öfkelenmesini yersiz bulduğunu belirtti ve ünlü şarkıcının öfkesinin de kendi bedeniyle barışık olmamasından kaynaklandığına vurgu yaptı.

Bu yazı ve özellikle kadınların yaptığı diğer yorumlara çok sinirlenen Ergen, önce Mevlana’nın “Düşündüğünü söyle, söylediğini yap, yaptığının arkasında dur; ama dikkat et sözünün altında ezilme!” şeklindeki sözünü paylaştı, ardından da ağzını bozdu ve “Sevgisiz kalmış kadınlar ne hırçın… Aç kalmış köpekler gibi…. Ağzından nefret salyaları akıyor. Sadırıyor, saldırtıyor karafatmalar gibi sinsice” yorumunu yaptı.

YEŞİM SALKIM’DAN GÜLBEN’E DESTEK

Gülben Ergen‘in selülitli fotoğrafları için “Bu bedenimle, 3 evlat dünyaya getirdim” diyerek koyduğu tepkiye bir destek de Yeşim Salkım‘dan geldi.

Salkım, yıllardır küs olduğu Ergen’e şöyle sahip çıktı: “Bu yaz bütün anneler, inadına bikini giysin. Yüzümdeki her çizgi ve vücudumdaki her defoya bakıp gülümsüyorum; bana evlatlarımı hatırlatıyor diye.”

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir