Genelkurmay Başkanı Necdet Özel sınırda

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, bugün Hatay ve Kilis’e ziyaretlerde bulundu. Suriye sınırındaki hatay ve Kilis’teki askeri birliklerde incelemelerde bulunan Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’in fotoğrafları basınla paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel Hatay ve Kilis’te incelemelerde bulundu. Askeri birlikleri ziyaret eden Necdet Özel’in ziyaretine ilişkin fotoğraflar kamuoyuyla paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Hatay ve Kilis’teki askeri birliklerde incelemede bulundu.

İskenderun 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’ndaki birlikleri denetleyen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, incelemelerinin ardından buradan ayrıldı.

Necdet Özel daha sonra Kilis’teki askeri birliklerde incelemelerde bulundu. Hatay’daki incelemelerinin ardından helikopterle Kilis Öncüpınar 4. Hudut Bölük Komutanlığı’na gelen Özel ve beraberindeki komutanlar, sınır birliklerini denetleyerek bilgi aldı. Orgeneral Özel ve beraberindekiler, yaklaşık 1,5 saat burada kaldıktan sonra helikopterle askeri birlikten ayrıldı.

Orgeneral Özel’in Suriye sınır bölgesinde alınan emniyet tedbirlerini incelemek üzere gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin fotoğraflar, Genelkurmay’ın internet sitesinde yayımlandı.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI