Genelkurmay Başkanı Necdet Özel sınırda

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, bugün Hatay ve Kilis’e ziyaretlerde bulundu. Suriye sınırındaki hatay ve Kilis’teki askeri birliklerde incelemelerde bulunan Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’in fotoğrafları basınla paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel Hatay ve Kilis’te incelemelerde bulundu. Askeri birlikleri ziyaret eden Necdet Özel’in ziyaretine ilişkin fotoğraflar kamuoyuyla paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Hatay ve Kilis’teki askeri birliklerde incelemede bulundu.

İskenderun 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’ndaki birlikleri denetleyen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, incelemelerinin ardından buradan ayrıldı.

Necdet Özel daha sonra Kilis’teki askeri birliklerde incelemelerde bulundu. Hatay’daki incelemelerinin ardından helikopterle Kilis Öncüpınar 4. Hudut Bölük Komutanlığı’na gelen Özel ve beraberindeki komutanlar, sınır birliklerini denetleyerek bilgi aldı. Orgeneral Özel ve beraberindekiler, yaklaşık 1,5 saat burada kaldıktan sonra helikopterle askeri birlikten ayrıldı.

Orgeneral Özel’in Suriye sınır bölgesinde alınan emniyet tedbirlerini incelemek üzere gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin fotoğraflar, Genelkurmay’ın internet sitesinde yayımlandı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir