Genelkurmay Başkanı Necdet Özel sınırda

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, bugün Hatay ve Kilis’e ziyaretlerde bulundu. Suriye sınırındaki hatay ve Kilis’teki askeri birliklerde incelemelerde bulunan Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’in fotoğrafları basınla paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel Hatay ve Kilis’te incelemelerde bulundu. Askeri birlikleri ziyaret eden Necdet Özel’in ziyaretine ilişkin fotoğraflar kamuoyuyla paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Hatay ve Kilis’teki askeri birliklerde incelemede bulundu.

İskenderun 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’ndaki birlikleri denetleyen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, incelemelerinin ardından buradan ayrıldı.

Necdet Özel daha sonra Kilis’teki askeri birliklerde incelemelerde bulundu. Hatay’daki incelemelerinin ardından helikopterle Kilis Öncüpınar 4. Hudut Bölük Komutanlığı’na gelen Özel ve beraberindeki komutanlar, sınır birliklerini denetleyerek bilgi aldı. Orgeneral Özel ve beraberindekiler, yaklaşık 1,5 saat burada kaldıktan sonra helikopterle askeri birlikten ayrıldı.

Orgeneral Özel’in Suriye sınır bölgesinde alınan emniyet tedbirlerini incelemek üzere gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin fotoğraflar, Genelkurmay’ın internet sitesinde yayımlandı.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI