GALATASARAYLI BASKETBOLCULARDAN VANLI ÇOCUKLARA MORAL

Galatasaray Kulübü’nün, tekerlekli, erkek ve kadın basketbol takımı oyuncuları, ”Van İçin 1’iz” sosyal projesi kapsamında Van’a gelerek öğrencilerle buluştu.
Özel bir uçakla Van’a gelen kafilede sporcuların yanısıra Galatasaray Yönetim Kurulu üyeleri Sedat Doğan ve Emir Sarıgül ile Galatasaray Sportif A.Ş. Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Lutfi Arıboğan yer aldı.

Galatasaray kafilesini karşılayan Van Vali Yardımcısı Mehmet Yüzer, Galatasaray gibi büyük bir camiayı Van’da ağırladıkları için büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Yüzer, Van halkının bu ziyaretten büyük moral bulacağını kaydetti.

Lütfi Arıboğan da Van’da geçen yıl yaşanan depremi hatırlatma için değil, Van halkına moral vermek için şehre geldiklerini söyledi. Arıboğan, “Camia olarak Türkiye’nin sorunlarıyla ciddi hassasiyetlerimiz var. Türkiye’nin sorunlarının çözümünde sporun önemli rölü olduğunu biliyoruz. Türkiye’nin her yerinde olmak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Yöneticiler Sedat Doğan ve Emir Sarıgül ise Van’da açılan yaraların devlet tarafından sarıldığını kulüp olarak psikolojik yaraları sarmak için burada bulunduklarını ifade etti.

BASKETBOLCULARDAN DEPREMZEDE ÇOCUKLARA ZİYARET

Öte yandan Galatasaray kafilesinde yer alan sporcular daha snora Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti. Öğrenciler, Galatasaraylı sporcularla büyük ilgi gösterdi.

Sarı-kırmızılı takımın milli oyuncusu Furkan Aldemir de Van’a insanlara moral vermek için geldiklerini ve mutlu olduklarını kaydetti. Milli basketbolcular, öğrencilerle kısa süreli basket oynadı.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI