G.Saray’da yeni dönem!

631925 detay - G.Saray'da yeni dönem!Galatasaray’da Ünal Aysal ve yönetim kurulu, mazbatalarını aldı.

Ünal Aysal başkanlığındaki yeni yönetim kurulu mazbatalarını aldı. Mazbatasını alan Ünal Aysal ve yönetim kurulu resmen göreve başladı.

Kulüp tarihinde en çok oy alarak Galatasaray başkanı olan Ünal Aysal, genel kurul üyelerine teşekkür etti ve yönetim kurulu üyeleriyle basın mensuplarına poz verdi.

Bir açıklama yapan Aysal, “Bundan evvelki konuşmamda, dünya turuna tek bir adımla çıkılır demiştim. Bugün o gündür ve o adımı atıyoruz. Ben ve arkadaşlarım Galatasaray’ın hizmetinde önümüzde 3 yıl çalışacağız. Bundan sonraki çalışmalarımızda medya olarak siz de adımlarımızı takip edeceksiniz. Sağolun varolun. Bu süreci beraber yaşıyacağız ve Galatasaray’ın geleceğini sizler aktaracaksınız. Sizin için elimizden gelen her şey yapılacaktır” dedi.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI