Ferrari’nin davet ettiği 2 Türk kim ?

Ferrari’den yaklaşık 6,3 milyon TL’lik yeni otomobili için 2 Türk’e özel davet !
İtalyan Ferrari, sınırlı sayıda üreteceği modeli F150 için Türkiye’ye iki kontenjan ayırdı. Yaklaşık 2.7 milyon euro (6.3 milyon lira) fiyat etiketiyle görücüye çıkacak olan 740 beygirlik otomobil için davet edilen Türk vatandaşların kimlikleri merak uyandırdı.

Ferrari tarihinde büyük öneme sahip olan GTO, F40, F50, Enzo modellerine son olarak bu yıl lansmanı yapılacak F150 eklenecek. Sınırlı sayıda üretilecek olan F150 modeline dünyada sadece Ferrari tutkunu 500 özel müşteri sahip olabilecek.

Sabah gazetesinden Ufuk Sandık’ın haberine göre Fermas Satış ve Pazarlama Müdürü Ferhat Albayrak, Türkiye’den iki özel Ferrari müşterisinin F150’yi satın almak üzere davet edildiğini söyledi.
740 BEYGİR GÜCÜNDE

F150’de çift debriyajlı otomatik şanzımanla kombine edilen 740 beygir gücünde 6.3 litrelik V12 motor görev yapacak. Ferrari’de bir ilk olarak hibrid sistemin kullanıldığı F150’de ‘HYKERS’ adlı elektrikli bir motor yer alıyor. 40 kilogramlık elektrik motor, 100 beygirlik güçle otomobilin performansına katkıda bulunuyor.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI