FERNANDES’TEN MEST EDECEK AÇIKLAMA

Manuel Fernandes, Beşiktaş ile ilgili gurur verici konuştu, siyah-beyazlıları mest edecek açıklamalar yaptı.
Tekliflere rağmen krizde bulunan Beşiktaş’tan neden ayrılmadığı sorusuna, Manuel Fernandes ders gibi yanıt verdi: Beşiktaş, kalmam için her şeyini ortaya koydu. Büyük fedakârlık yaptılar. Şimdi bu fedaya karşılık verme sırası bende…

Portekiz Milli Takımı kampına çağrılan ancak talihsiz bir sakatlık geçirerek kamptan ayrılmak zorunda kalan Fernandes, Portekiz basınına konuştu. Siyah-beyazlı futbolcu, sakatlığının son oynadıkları Kardemir Karabükspor karşılaşmasında ortaya çıktığına vurgu yaparak, “Burada hem Beşiktaş, hem de milli takım doktorları ortak hareket ederek geleceğim açısından milli maçlarda forma giymemem kararı aldılar” dedi. Fernandes, tekrar milli takıma çağrılmışken bu sakatlığının meydana gelmesinden üzüntü duyduğunu da ifade ederek, “Herkes bilir ki, ben hem oynadığı kulübün, hem de ülkenin formasıyla her şeyini ortaya koyan bir futbolcuyum. Umarım hocam ileriki maçlarda bana tekrar görev verir” diye konuştu.

‘Tek isteğim en iyisini vermek

Portekizli gazetecilerin, Beşiktaş’ın krizde olduğu ve neden transfer teklifleri olmasına rağmen ayrılmadığı sorusuna Manuel Fernandes şu yanıtı verdi:
“Bir ara ayrılmak üzere olduğum doğrudur. Ancak Beşiktaş, kalmam için her şeyini ortaya koydu. Büyük fedakârlık yaptılar. Şimdi bu fedaya karşılık verme sırası bende… Tek isteğim kulübüme en iyisini vermek… Bunu da yapacağımdan herkesin emin olmasını isterim.”

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI