‘Feriha’ Dizi Ekibini Çıldırttı

‘Feriha’ Dizi Ekibini Çıldırttı

Hazal Kaya; ‘Adını Feriha Koydum’ ekibini çileden çıkarttı!

 Hazal Kaya; ‘Adını Feriha Koydum’ ekibini çileden çıkarttı! Çekimleri de aksatan Kaya’nın; oyunculara bilgi veren Yönetmen Barış Yöş’ü dinlememesi bardağı taşırdı. Yönetmen uyarınca ikili tartıştı.

 

HAZAL DAHA ÖNCE DE SORUN ÇIKARMIŞTI

Yaklaşık 3 ay önce İleride kariyerine katkı sağlayacağını düşündüğü Barbara Poitier’in derslerine katılmak isteyen Hazal Kaya, başrolünde oynadığı dizinin yapımcısı Fatih Aksoy izin vermeyince iki arada bir derede kaldı.

ÜNLÜLER KAYIT YAPTIRDI

Amerikalı ünlü oyuncu koçu Barbara Poltier, Bilgi Üniversitesi’nde ‘Bilgi Eğitim Performing Art’ başlığı altında düzenlenecek 1 haftalık atölye çalışması için İstanbul’a gelmişti. Poitier’in dersleri için Azra Akın, Burcu Esmersoy, Kıvanç Kasabalı gibi ünlü oyuncularla birlikte Adını Feriha Koydum dizisinin yıldızı Hazal Kaya da kayıt yaptırmıştı.

DERSLER İŞLERİ AKSATIR

Hazal Kaya‘nın annesi Ayşegül Kaya, kızının Barbara Poltier’in atölye çalışmasına katılabilmesi için dizinin yapımcısı Fatih Aksoy’dan bir hafta izin istedi. Aksoy, bir haftalık iznin çekimleri aksatacağını belirterek genç oyuncuya izin vermedi. İkili arasında çıkan tartışmanın sonunda Aksoy, Ayşegül Kaya’ya ‘Kızını da al git’ demişti. Hazal Kaya, atölye çalışmasına katılırsa ‘Adını Feriha Koydum’dan kovulacaktı. Neyse ki öyle bir şey yapmadı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir