Fenerlileri Çıldırtan Kutlama!

fenerlileri cildirtan kutlama 3618531 2292 b - Fenerlileri Çıldırtan Kutlama!Fenerlileri Çıldırtan Kutlama!

Felipe Melo, Fenerbahçeli Mehmet Topuz’un TT Arena’da yaptığı hareketin rövanşını Kadıköy’de aldı.
Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo, Fenerbahçeli Mehmet Topuz’un TT Arena’da yaptığı hareketin rövanşını Kadıköy’de aldı… Sevincini Eboue ile paylaşan Melo’nun göndermesi tartışmalara neden oldu.

Galatasaray şampiyon oldu, Kadıköy karıştı! Türk Telekom Arena’da oynanan ve Fenerbahçe’nin 2-1’lik üstünlüğü ile sona eren karşılaşmnanın Melo’nun Pitbull dansına gönderme yapan Mehmet Topuz’a, Brezilyalı oyuncu da Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki 0-0’lık maç sonrasında yanıt verdi.

Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından Fildişi futbolcu Emmanuel Eboue ile sevincini paylaşan ve teknik direktör Fatih Terim’in yanına giderek tecrübeli teknik adama sarılan Melo, kısa bir süre önce Türk Telekom Arena’da yaşanan saha olaylarını unutmadığını gösterdi.

Maçın ardından orta alana yakın bir bölgede kendisine has pitbull taklidini yapan ve bu hareketini 3-4 kez tekrarlayan Melo’ya Emmanuel Eboue de destek verdi. Bu sevinç gösterisi tepkilere neden oldu.

Sarı-kırmızılı takımın soyunma odasının da en coşkulu isimlerinden biri olan Melo, mikro blog sitesi Twitter aracılığıyla da Galatasaray taraftarlarına zafer mesajları verdi.

Galatasaray ile olan sözleşmesi sona eren Felipe Melo’nun şampiyonluk kutlamaları sırasındaki gözyaşları da dikkatlerden kaçmadı.

TT ARENA’DA DA AYNI HAREKETİ YAPTI

Galatasaray’ın TT Arena’daki kutlamalarına Melo ve Eboe yaptıkları dansla damga vurdu. Felipe Melo’nunn TT Arena’ya çıkarken yaptığı dansta yine Fenerbahçeli Mehmet Topuz’a gönderme vardı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir