Fener’e gitmem!

624164 detay - Fener'e gitmem!Trabzonspor ile sözleşmesini uzatmayan Selçuk İnan, sezon sonundaki yol haritasını açıkladı.

Güiza örneğini veren Selçuk, Fenerbahçe’de harcanmak istemediğini söyledi. Rotasını İspanya olarak belirleyen yıldız futbolcu, “Para her şey değil” dedi

Sabah gazetesinin haberine göre Süper Lig’de şampiyonluk yolunda çekiştikleri Fenerbahçe’ye gideceği iddia edilen Selçuk, spekülasyonlara son noktayı koydu. “Trabzonspor’da olduğum kadar Fenerbahçe’de başarılı olamam” diyen milli yıldız, Daniel Güiza örneğini vermeyi de ihmal etti: “Her şey para değil, futbol oynayacağınız yere gitmek lazım. İşte Guiza örneği ortada…İspanya’nın en iyi golcülerden biri, Fenerbahçe’de parasını da alıyor. Ama mutlu değil. İşimi yapmak yani sürekli futbol oynayacağım takıma gitmek isterim.”

İSPANYA YOLCUSU KALMASIN!
Sevilla ile adı anılan Selçuk İnan’a İngiliz kulüplerinin de menajerler aracığıyla teklifte bulunduğu öğrenildi. Mehmet Topal’ın İspanya’da başarılı olmasını dikkate alan Selçuk’un ilk tercihinin Sevilla olduğu ifade edildi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir