FENER TARAFTARI SUÇLUYU BULDU

F.Bahçeli futbolcular, takım ilerideyken 2 ismin geride kaldığını ama genç oyuncunun partnerinin hata yaptığını ifade ettiler…
F.Bahçe’de futbolcuların yaptığı zirveden yenilen son goldeki hatasından dolayı isim zikredilmeden takım içindeki bir isme de tepki çıktı. 3. golde Salih’in kaptırdığı top sarı-lacivertlilerin kalesine gol olarak geri dönerken sarı-lacivertliler genç futbolcunun hatasının olmadığını ifade ederek “Antalya maçında Hasan Ali’nin yerine Salih Uçan girdi. Bizim sistemimizde takım ilerideyken geride durması gereken hep iki kişidir. Birisi Hasan Ali yerine giren Salih ki doğru yerdeydi. İkinci kişi ise yerinde olmayınca bu basit golü yedik. Bize hiç yakışmadı. Daha 10 dakika vardı. Rahatlıkla çevirebilirdik. Bu telaşa hiç gerek yoktu.

O İSİM CRISTIAN MI?

Hocanın verdiği görevleri bazılarımız eksik yapıyor. Doğal olarak sistem bundan etkileniyor. Ayrıca Sow’un şutu direğe takılmasa kazanırdık” ifadelerini kullandılar. Bu arada takım ilerideyken geride bulunmayan 2. futbolcunun Cristian olduğu ileri sürüldü.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir