FB’Lİ YILDIZIN MAAŞI LİMASSOL’ÜN BÜTÇESİ

Fenerbahçe’nin rakiplerinden AEL Limassol takımının yıllık geliri, Fenerbahçeli futbolcu Moussa Sow’un yıllık kazancıyla eş değer…
Fenerbahçe’nin Rum AEL takımı ile 25 Ekim’de Güney Kıbrıs’ta oynayacağı maç öncesinde şaşırtıcı bir detay ortaya çıktı. Fenerbahçe Kulübü’nün bir futbolcusunun AEL takımının yıllık kazancıyla aynı olması maç öncesinde Fenerbahçe’nin AEL’den ne kadar büyük bir kulüp olduğunu gösterdi.

Bu arada Rumların kritik Fenerbahçe maçı öncesinde Teknik Direktör Pambos Hristodulu ile yollarını ayırması şaşkınlıkla karşılandı. AEL Kulübü’nün Hristodulu’nun yerine Portekizli Zorze Kosta’nın dün gece Rum tarafında AEL Kulüp Başkanı Andreas Sophokleous ile bir araya geldiği ve önemli ölçüde anlaşmaya varıldığını öğrenildi.

Öte yandan AEL Limassol ile Fenerbahçe arasında 25 Ekim’de oynanacak olan karşılaşmada yaşanması beklenen bayrak krizi devam ediyor.

UEFA tarafından tanınmayan ülkelerin bayraklarının yer alamayacağı ifade edildi. Bu da ülke olarak tanınmayan KKTC’nin bayraklarının stada sokulmayacağı anlamına geliyor.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir