Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur?

Facebook Hesabı dondurma, facebook hesabı silme, facebook hesabı kapatma, facebook kapatma, facebook hesabı nasıl dondurulur, facebook hesabı nasıl silinir, facebook hesabı nasıl kapatılır, facebook hesabımı nasıl dondurabilirim, feys dondurma, face dondurma, face silme, face kapatma, face nasıl dondurulur, face nasıl kapatılır

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda size facebook hesabınızı nasıl donudurabileceğinizi anlatacağım.

Öncelikle Facebook hesabınıza girin. Daha sonra Sağ En üst köşedeki Ana Sayfa’nın yanındaki çubuk sekmesine tıklayarak Hesap Ayarları’na gelin. Hesap Ayarları açıldıktan sonra, sol tarafta alt alta Genel |Güvenlik | Bildirim vb. seçenekler var. Oradan Güvenlik bölümünü seçin. En altta Hesabı Dondur yazısını göreceksiniz onu tıklayın. Açılan sayfada Ayrılma Sebebiniz size sorulacaktır şıklardan uygun olanı seçin ve Onayla deyin. Size şifre ve güvenlik kodu soracaktır onlarıda girdiğinizde hesabınız dondurulacaktır.

Resimli Anlatım :
zfuw - Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur?
Kademeleri tekrar anlatırsak ;
Hesap Seçenekleri > Güvenlik > Hesabı Dondur

Not : Hesap dondurduğunuzda, Hesabınızı, yorumlarınızı, resimlerinizi ve adınızı birdaha oturum açana kadar kimse göremez. İlk gün oturum açamazsınız daha sonra normal adınız ve şifreniz ile girdiğinizde hesabınızı tekrar kullanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir