“F.Bahçe taraftarını rencide etmeyiz”

“F.Bahçe taraftarını rencide etmeyiz”Fenerbahçe Yöneticisi Ömer Temelli, CAS konusunda kısa bir süre içerisinde resmi açıklama yapacaklarını ve sarı-lacivertli taraftarları rencide edecek hiçbir kararın altına imza atmadıklarını söyledi.
Fenerbahçe Yöneticisi Ömer Temelli, sarı-lacivertli kulübün CAS’ta olan davasını geri çekmesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Mikro blog sitesi twitter üzerinden kendisine yöneltilen sorulara sıklıkla yanıt veren Temelli, Fenerbahçe Kulübü’nün kısa bir süre içerisinde resmi internet sitesinden resmi bir açıklama yayımlayacağını belirtti.

Sarı-lacivertli taraftarları rahat olmaları ve yönetime güvenmeleri konusunda telkinler veren Temelli, “CAS davasıyla ilgili açıklama yakında yapılacak. Fenerbahçemizin onurunu ya da menfaatlerini zedeleyecek hiç bir şey yapılmamıştır.” dedi.

Fenerbahçe taraftarından sabırlı olmasını beklediklerini belirten Temelli, “Bu güne kadar kulübüne her şeyiyle destek veren taraftarımızı rencide edecek bir şeyi kimse yapamaz” ifadelerini kullandı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir