“F.Bahçe taraftarını rencide etmeyiz”

“F.Bahçe taraftarını rencide etmeyiz”Fenerbahçe Yöneticisi Ömer Temelli, CAS konusunda kısa bir süre içerisinde resmi açıklama yapacaklarını ve sarı-lacivertli taraftarları rencide edecek hiçbir kararın altına imza atmadıklarını söyledi.
Fenerbahçe Yöneticisi Ömer Temelli, sarı-lacivertli kulübün CAS’ta olan davasını geri çekmesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Mikro blog sitesi twitter üzerinden kendisine yöneltilen sorulara sıklıkla yanıt veren Temelli, Fenerbahçe Kulübü’nün kısa bir süre içerisinde resmi internet sitesinden resmi bir açıklama yayımlayacağını belirtti.

Sarı-lacivertli taraftarları rahat olmaları ve yönetime güvenmeleri konusunda telkinler veren Temelli, “CAS davasıyla ilgili açıklama yakında yapılacak. Fenerbahçemizin onurunu ya da menfaatlerini zedeleyecek hiç bir şey yapılmamıştır.” dedi.

Fenerbahçe taraftarından sabırlı olmasını beklediklerini belirten Temelli, “Bu güne kadar kulübüne her şeyiyle destek veren taraftarımızı rencide edecek bir şeyi kimse yapamaz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI
Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri

-Arizona Cottonwood da yasalara gore , plaj da çıplak güneşlenen kadinlari , plaj görevlileri siyah poşete koyarak plajdan cıkarıyorlar. -Tayvan...

DEVAMI