Eyvah Silvio geliyor Carla’yı koruyalım

634800 detay - Eyvah Silvio geliyor Carla’yı koruyalımSarkozy, eşi Carla’yı Silvio Berlusconi’den uzak tutmak için ter döktü…

Fransa’nın Deauville kentinde yapılan G-8 zirvesine dün ev sahibi Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy liderler için bir akşam yemeği verdi. Hamileliği karnından belli olan eşi Carla Bruni ile birlikte konuklarını kapıda karşılayan Sarkozy, G-8 liderlerine yaptığı farklı muameleyle dikkat çekti.

SABIKASI OLUNCA

Sarkozy, başı seks skandallarıyla dertte olan ve şu sıralar para karşılığında reşit olmayan bir kadınla ilişkiye girmek suçundan yargılanan İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi otele ulaştığında eşi Carla’yı ondan uzak tutmaya çalıştı.

İtalyan liderle fotoğraf çektirirken de Carla ile Silvio’nun arasında yer aldı. Sarkozy İngiltere Başbakanı David Cameron’da da aynı şekilde davrandı.

Ancak Fransız Cumhurbaşkanı, Obama geldiğinde tavrını değiştirdi. Eşini eliyle Obama’ya doğru taktim eden Sarkozy, Carla’nın Obamay’ı sarılıp öpmesine de yüzünde bir gülümsemeyle karşılık verdi. Fotoğraf çekimi sırasında da Obama Carla ile yan yana poz verdi. Sarkozy Japon Başbakanı Naoto Kan’a da aynı şekilde davrandı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir