Eyvah Rezil Oluyorum!

Eyvah Düşüyorum’un genç yarışmacısı kurduğu cümleyle ele güne rezil oldu.

 Eyvah Düşüyorum’un genç yarışmacısı kurduğu cümleyle ele güne rezil oldu…

İnsanlara karşı güvenini yitirdiğini belirten bir yarışmacı, bu durumunu anlatmaya çalışırken öyle bir cümle kurdu ki ondan sonra ne söylese durumu toparlayamadı.

Star Tv‘de yayınlanan Eyvah Düşüyorum isimli yarışmaya katılan genç kız, kullandığı kelimeleri yanlış seçince sosyal medyada alay konusu haline geldi.

Dost Kazığı kelimesi soru olarak gelince açılan muhabbette genç yarışmacının kullandığı “Bir insana 10 kez verirsin, 1 kez vermezsin…” cümlesi başta Eser Yenenler olmak üzere herkesi güldürdü.

Eser Yenenler konuyu ısrarla toparlamaya çalışmasına rağmen kız “verme” kelimesini kullanmakta ısrar edince, tüm stüdyo neredeyse gülmekten yerlere yattı.

En sonunda kızın olayları anlatma şeklinin ve sözlerinin farklı yerlere gideceğini tahmin eden Eser Yenenler, araya girerek “Senin nasıl mimiklerin var ya sen nasıl şeyler yapıyorsun? Damgalardım, on kere verdim bi kere vermedim falan ne yapıyorsun sen ya?” dedi ve şaka yoluyla kızı susturmayı başardı.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI