Eyvah Rezil Oluyorum!

Eyvah Düşüyorum’un genç yarışmacısı kurduğu cümleyle ele güne rezil oldu.

 Eyvah Düşüyorum’un genç yarışmacısı kurduğu cümleyle ele güne rezil oldu…

İnsanlara karşı güvenini yitirdiğini belirten bir yarışmacı, bu durumunu anlatmaya çalışırken öyle bir cümle kurdu ki ondan sonra ne söylese durumu toparlayamadı.

Star Tv‘de yayınlanan Eyvah Düşüyorum isimli yarışmaya katılan genç kız, kullandığı kelimeleri yanlış seçince sosyal medyada alay konusu haline geldi.

Dost Kazığı kelimesi soru olarak gelince açılan muhabbette genç yarışmacının kullandığı “Bir insana 10 kez verirsin, 1 kez vermezsin…” cümlesi başta Eser Yenenler olmak üzere herkesi güldürdü.

Eser Yenenler konuyu ısrarla toparlamaya çalışmasına rağmen kız “verme” kelimesini kullanmakta ısrar edince, tüm stüdyo neredeyse gülmekten yerlere yattı.

En sonunda kızın olayları anlatma şeklinin ve sözlerinin farklı yerlere gideceğini tahmin eden Eser Yenenler, araya girerek “Senin nasıl mimiklerin var ya sen nasıl şeyler yapıyorsun? Damgalardım, on kere verdim bi kere vermedim falan ne yapıyorsun sen ya?” dedi ve şaka yoluyla kızı susturmayı başardı.

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI
GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI