Evcil Hayvan Almıyoruz Abi”

3754057 43394106 - Evcil Hayvan Almıyoruz Abi"Dünyaca ünlü rapçi Pitbull, İstanbul’da fıkraları aratmayacak bir olay yaşadı.

Dünyaca ünlü rap’çi Pitbull, İstanbul konserinin ertesi günü SuAda’ya gitti. Ama güvenliğe rezervasyon için isim verince fıkraları aratmayan bir yanlış anlaşılma yaşandı.

GÜLDÜREN DİYALOG

Pitbull, 30 Haziran’daki İstanbul konserinin ertesi sabahı 10 kişilik ekibiyle soluğu SuAda’da aldı. Girişte kendisini tanımayan ve rezervasyon için isim soran güvenlik görevlisiyle yaşadığı diyalog, ünlü rap’çiyi güldürdü. İsim sorunca aldığı “Pitbull” yanıtı üzerine “Kusura bakmayın, evcil hayvan almıyoruz” diyen görevli, hatasını geç fark etti.

İSTANBUL’UN KALBİNDEYİM

Bu komik görüşmenin ardından içeri giren Pitbull’un amacı yüzmekti ama hayranlarının yoğun ilgisi planlarını suya düşürdü. Yüzmek yerine sürekli dans eden şarkıcı, sevgilisiyle görüntü alınmasına ise “evliyim” diyerek karşı çıktı. “Avrupa ve Asya kıtasının ortasında olmak çok heyecan verici, Burada kendimi İstanbul’un kalbinde gibi hissettim” diyen rap’çi, akşam saatlerine kadar adada kaldı.

KONSERİYLE İSTANBUL’U SALLADI

İstanbul Küçükçiftlik Park’ta sahne alan Pitbull, yaklaşık 13 bin kişiye unutulmaz bir konser verdi. ABD’li rap yıldız Pitbull uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir konser ile İstanbullu hayranlarının karşına çıktı.

“Give Me Everything Tonight”, “Let İt Rain Over Me”, “İnternational Love”, “Suavemente”, “On The Floor” gibi hitlerini seslendiren sanatçı Küçükçiftlik Park’ı dolduran 13 bin kişi ile müzikseverlerden tam not aldı. Çift platinyum ödüllü “I Know You Want Me”, bilboard listelerinde aylarca bir numarada kalan “Hotel Room Service” gibi hitlere sahip Pitbull seksi şarkıcı Piny Fox sahne aldı.

Ayrıca Usher, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Shakira, Chris Brown, Marc Anthony gibi sanatçılarla gerçekleştirdiği featuring şarkılarla da tüm dünyada dans müziğinin en önemli ismi haline gelen Pitbull konseri öncesinde Metro FM DJ’leri, DJ Kaan, Emrah İş, Mert Hakan’ın sorularını yanıtladı . Yeni dönem dans müziğinde öne çıkan ve ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan “Snow White” ve “Times Is Up” şarkıları ile Billboard dünya müzik listelerinde Top 10’a giren Piny Fox, sahne şovu ile büyük beğeni topladı.

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI