Eurovision’u ‘Çakma Ben’ Kazandı!

 

Eurovision’a katılmak istediğini her fırsatta söyleyen Hande Yener’den ilginç yorum.

Haber: Eurovision'u 'Çakma Ben' Kazandı!

Eurovision’a katılmakistediğini her fırsatta söyleyen Hande Yener; sahne aldığı sırada birincinin Loreen’in temsil ettiği İsveç olduğunu öğrenince, ilginç bir yorum yaptı.

Son dönemde epeyce değişen tarzıile Lady Gaga’ya benzemeye başlayan Hande Yener İsveçli Eurovizyon birincisi Loreen için de kendisini taklit ettiğini ima ederek “Çakma ben kazandı” dedi.

Popun ünlü isimlerinden Hande Yener, önceki gece Beyoğlu’nda bulunan Venue’de sahne aldı. Mayoya benzeyen bir kostümle sahneye çıkan Yener, cesur giyim tarzıyla yine herkesi kendine hayran bıraktı.

“BİRİNCİ KİM OLDU?”

Yıllardır Eurovision’a katılmak istediğini her fırsatta dile getiren Yener; kendisi sahnedeyken devam eden Eurovision Şarkı Yarışması’yla da yakından ilgilendi.

Son dakika bilgilerini sürekli yardımcılarından alan Yener, Türkiye‘yi temsil eden Can Bonomo‘yu kastederek, “Birinci kim oldu? Birinci olursa, hiçbir yorum yapmayacağım” dedi.

Ardından “Ateş Çiçeği” logosu ve “Ateşini Yak” sloganıyla Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de 57.si düzenlenen yarışmanın galibi İsveç adına yarışan, Loreen’in kazandığı Bonomo’nun da 7’nci olduğu haberi geldi.

Ünlü popçu, yarışmanın galibinin Loreen’in temsil ettiği İsveç olduğunu öğrenince, “Çakma ben kazandı” diyerek herkesi güldürdü.

Hande Yener‘in yaptığı bu espiriye gülen konuklar sabaha kadar Yeneri’in yeni müzik tarzı ile eğlendiler

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir