Ersan’da son durum!

Beşiktaş ve Adanaspor arasında yılan hikayesine dönen Ersan Gülüm transferi sona yaklaştı…

HTSPOR.COM’a konuşan Akgül, “Transferi 1-2 gün içerisinde bitirmek istiyoruz. Görüşmeler olumlu şekilde ilerliyor” dedi.

“BÜYÜK ÖLÇÜDE ANLAŞMAYA VARDIK”
Akgül, gazetelerde yer alan haberlerin ve bonservis bedellerinin doğru olmadığını belirterek, “Bu hafta görüşmeleri bitireceğiz. Gazetelerde yer alan haberler ve bonservis bedelleri doğru değil. Herkes farklı bir şey yazıyor. Yıldırım Demirören’le bugün bir araya gelip bugün ya da yarın bu transferi bitireceğiz. Şu an için görüşmeler olumlu, ancak ortada netleşmiş bir rakam yok. Arada bir iki pürüz var ama aşağı yukarı büyük ölçüde anlaştık diyebiliriz” diye konuştu.

“FIFA’YA ŞİKAYETTE BULUNDUK”
Akgül, Adanaspor’da forma giyen Mbilla Etame ve Kibong Mbamba’nın Danimarka takımı ile Odense ile idmanlara çıkmasına ise “O konuyla ilgili olarak hukuki işlemleri başlattık. Odense kulübü bizi aramıştı ancak biz futbolcularımızı gönderemeyeceğimizi belirtmiştik. Futbolculara da ‘siz profesyonelsiniz, profesyonel futbolcular da başka bir takımla idmanlara çıkamaz, böyle bir şey çok yanlış olur’ dedik. Şu an hem Türkiye Futbol Federasyonu’nda hem FIFA nezdinde, oyuncularımız ve Odense kulübü hakkında hukuki işlem başlattık. Avukatlarımız şu an uğraşıyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: HaberTURK.Com

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir