Erdoğan’ı protesto etmek istediler ama…

634913 detay - Erdoğan'ı protesto etmek istediler ama...Eskişehir’de bir grup CHP’li, miting sonrası açılış yapacağı tören alınana giderken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı protesto etmek istedi. Grup, ellerinde CHP bayrağı ile slogan atıp Başbakan Erdoğan’ı beklerken, durumu öğrenen polis, Başbakan’ı farklı bir istikametten tören alanına götürdü.

ESKİŞEHİR (AHT)

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Odunpazarı mitinginden sonra bir grup CHP’li, Erdoğan’ın 68 tesisin açılışını yapmak üzere Arkeoloji Müzesi’ne
gideceği yol güzergahı üzerindeki, CHP Seçim Koordinasyon Merkezi önüne ellerinde CHP ve Türk Bayrakları ile beklemeye başladı. Bu sırada
Başbakan’ın yolunu kesip protesto etmek isteyen partililer, Erdoğan’ın geçiş yapacağı güzergaha çıktı. Başbakan’ın geçeceği yolu kesmek isteyen partililer, polis tarafından engelledi. Uyarılara rağmen CHP’lilerin yolu kapatmak istemesi üzerine Başbakan Erdoğan, polis tarafından başka bir güzergâhtan tören alanına götürüldü.

MİTİNG İÇİN GÜVENLİK ÖNLEMİ ALAN 2 POLİS KAZADA YARALANDI
Öte yandan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi için Sarar Basma Fabrikası önünde güvenlik önlemi alan motosikletli ekipteki iki polis memuru, yağış nedeniyle kayganlaşan yolda motosikletlerinden düştü. İki polis memuru da meydana gelen kazada ayaklarından yaralandı. Hayati tehlikeleri bulunmayan yaralı polisler kaza yerine gelen iki 112 ambulansı ile Eskişehir Osmangazi Üniversitesi hastanesine götürülerek tedavi altına alındı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir