ERDOĞAN’DAN DOKUNULMAZLIK AÇIKLAMASI

AKP Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan, konuşma yaptığı genişletilmiş grup toplantısında BDP’li vekillerle ilgili açıklama yaptı.
Genişletilmiş grup toplantısında konuşma yapan AKP Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan, BDP’li vekillerle ilgili olarak Meclis’te gerekenin yapılacağını ifade etti. Erdoğan, “Yargı da gerekenleri yapıyor. Biz de parlamentoda gereği neyse onu yapacağız” dedi.

Erdoğan, “Bayramdan hemen önce teröristlerle BDP milletvekillerinin derin muhabbetine şahit olduk. Kucaklamanın ötesinde, teröristler BDP’lilerin sırtlarını sıvazladı, yanaklarını öptü. Efendileri iplerini gevşetmediği sürece bunlar hiçbir şey söyleyemezler. Bunlar silahlarında gölgesinde siyaset yapar gibi yapıyorlar. Bayram öncesi efendilerine gittiler, sırtlarını sıvazlattılar. Kameralar olmasa efendilerinin ellerini de öperlerdi. Teröristlerin ellerindeki kan BDP’li milletvekillerinin sırtına bulaşmıştır.” dedi.

Konuşmasında “Bir yaşındaki Almina’nın kanı, BDP’lilerin sıvazlanan sırtlanandan da hiçbir zaman çıkmayacak, bu lekeyle rezil, alçak bir şekilde yaşayacaklar.” ifadesine yer veren Başbakan “Bu millet, binlerce yıllık tarihi boyunca nice saldırıları püskürttü, nica hainleri bertaraf etti. Bu millet hainlere gereken cevabı verdi. Bugün de hainlerle kahramanca mücadele ediyor. Belki bedeli ağır oluyor ama er veya geç millet galip gelecektir.” diyerek sözlerine şöyle devam etti:

PARLAMENTODA GEREKENİ YAPACAĞIZ

“Terör örgütü şehir merkezlerine girmesine müsade edilmeyecek. Terör örgütünün tek derdi nemalanmaktır. Bu oyuna gelinmemeli. Güneydoğu’ya yaptığımız yatırımlar 35-40 katrilyonu buldu. Çünkü biz Batı’da ne varsa orada da olsun dedik.”

“Hakkarili kardeşime sesleniyorum, niye hala bunlara oy veriyorsunuz? Korkuyoruz. Benim arkadaşlarım, oraya bütün tehditlere rağmen geliyor. Siz de yüreğinizi ortaya koyacaksınız. Hakkarili vatandaşım terör örgütü ile araına bariyer koyup mücadele etmeli. Hakkari’de milletvekilimiz yok diye yatırımları yapmamak gibi bir düşüncemiz olmadı.”

“Şu anda bu ülkede bir metrekarelik kontrolümz dışında yer olduğunu kimse iddia edemez. Bölücü terör örgütünün eşbaşkanına bakmayın, onda yüz olsa parlemantoda değil Kandil’e çıkar. Sen bu milletin temsilcisi değilsin. 400 kilometrekarenin terör örgütünün kontrolinde olduğunu söylüyor. Terbiyeden yoksun açıklamalar. Yargı gerekeni zaten yapıyor, biz de parlamentoda gerekeni yapacağız.”

Etiketler: , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI
Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri

-Arizona Cottonwood da yasalara gore , plaj da çıplak güneşlenen kadinlari , plaj görevlileri siyah poşete koyarak plajdan cıkarıyorlar. -Tayvan...

DEVAMI