Erdoğan’dan Bahçeli’ye yanıt!

Başbakan Erdoğan, Devlet Bahçeli’ye yanıt verdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, MHP’deki kaset iddialarını değerlendirirken, ”Bu konularla ilgili sayın Bahçeli kendi iç sorununu tamamiyle hükümete mal etmenin gayreti içerisinde. Gelişen bu teknoloji içeresinde bu işlerle ne kadar mücadele edilebilir, bunlar bellidir ve biz bugüne kadar TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) ile elimizden gelen mücadeleyi verdik” dedi.

Başbakan Erdoğan, partisince düzenlene mitingin ardından Tokat Valiliğini ziyaret etti.

Ziyaretin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başbakan Erdoğan, MHP’deki kaset olayıyla ilgili soruyu yanıtlarken, bu konularla ilgili olarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendi iç sorunlarını tamamiyle hükümete mal etme gayreti içinde olduğunu ifade ederek, ”Gelişen bu teknoloji içeresinde bu işlerle ne kadar mücadele edilebilir, bunlar bellidir ve biz bugüne kadar TİB ile elimizden gelen mücadeleyi verdik” diye konuştu.

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

Devlet Bahçeli, bugün yaptığı açıklamada hükümeti kaset skandalı konusunda gerekeni yapmamakla suçlamış ve şunları söylemişti: “Yargıda ses yok. Savcı gecikmeli çalışıyor. MİT ve İstihbaratın ne yaptığı meçhul. İktidarın ne yapmaya çalıştığı ortadayken biz bunu Allah’a havale ediyoruz, milletimize güveniyoruz. 12 Haziran’da seçime bu kadro ile katılacağız. Seçimden sonra ise hesap soracağız.”

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI