ERDOĞAN: MEDYADA TAŞERON KALEMLER VAR

AKP Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında terör örgütü PKK saldırılarıyla ilgili açıklamalar yapan Erdoğan, bazı medyaya da hitap etti.
AKP Genişletilmiş İl Başkanları toplantısında konuşan Başbakan Erdoğan, bazı kalemlerin taşeronluk yaptığını iddia ederek, medyayı terör örgütüne oksijen sağlamakla suçladı. Erdoğan, “Terör örgütü de, terör örgütüne su taşıyan partiler de, terör örgütüne oksijen veren medya da oyuna gelmeyeceğimizi bilmeli. Ya öleceğiz, ya olacağız dedik. Medyaya da sesleniyorum, terör örgütü nasıl ki birilerine taşeronluk yapıyorsa medya içindeki bazı kesimler de taşeronluk yapıyor. Ne biz safız, ne millet saf.” dedi.

Erdoğan: Medyada Taşeron Kalemler Var – VİDEO

Erdoğan, “Terör örgütü de, terör örgütünün değirmenine su taşıyan siyasi partiler de, terör örgütüne oksijen sağlayan medyada hiçbir saldırı, hiçbir tehdit, hiçbir provokasyon karşısında asla oyuna gelmeyeceğimizi kesin bir şekilde anlasın” dedi.

Bugün hala medyada terörü kutsayan, terörü yücelten, teröre doğrudan ya da dolaylı olarak destek verenler olduğunu ifade eden Erdoğan konuşmasında, “Terör örgütü nasıl ki birilerine taşeronluk yapıyorsa, medya içinde de bazı kalemler hiç çekinmeden, hiç utanmadan birilerine taşeronluk yapıyor. Zihinleri bulandırmak, kaos oluşturmak, milleti umutsuzluğa, öfkeye, nefrete sevk etmek için yoğun bir gayret içindeler. Ne biz safız ne de bu millet saf. Kimin ne yaptığını, ne yapmaya çalıştığını kimlerin değirmenine su taşıdığını çok net şekilde görüyoruz” cümlelerine yer verdi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir