En İlginç Ölüm Şekilleri

Bir insanın başına gelebilecek ölüm şekli kaç tanedir dersiniz.İşte bunlardan en ilginç olanları ve kimlerin başına gelmiş ne şekilde ölmüşler.

1-Yıl 1995.Yer Amerika.Sıcaktan bunalan bir kişi colamatik makinesinden cola almak istiyor.Parayı makineye atıyor.Makineden fırlayan cola kutusu kafasına isabet ediyor.Adam ölüyor.

2-Daminarkalı bir bilim adamı olan Tycho Brade katıldığı bir davette içkiyi fazla kaçırmıştır.Tuvalete gitmek zorundadır.Ama bu imkansızdır.Çünkü 16. Yüzyılda bazı toplumlarda yemek bitmeden sofradan kalmak büyük saygısızlık olarak görülürdü.Bundan dolayı idrara kesesi patlayan bilaim adamı 1 hafta sonra hastaneden ölmüştür.

3-Arjantinde yaşayan bir çifti otel odasındadır.Karısından kurtulmak isteyen adam bir plan yaparak 23. Katta kaldıkları otel odasından karısını aşağıya doğru atmıştır.Fakat karısı elektirik tellerine takılı kalmıştır.Kocası bunun üzerine kontrol etmek için peşinden atlamaya kalkınca beton zemine çarpıp ölmüştür.

4-Amerika’da 1983 yılında bir kadın Sen Diago şehrinde hırsızlık yaparken yakalanmıştır.Hırsız kadın polislere,kendini bırakmazlarsa nefesi tutup bir dahada bırakmayacağını söleyerek tehdit etmiştir.İşin ilginç yanı polisler bu tehdite aldırmamış ve kadında dediğini yaparak nefesini tutmuş ve bırakmadığı için morarak ölmüştür.

5-İtalya’da işsiz bir adam Pisa şehrinde intihar etmeye karar verdi.Başına silah dayalı şekilde çevresindekilerin şaşkın bakışları arasında eşi intihardan vazgeçirmeye çalışmak için dil döktü.Sonunda eşinin ikna çabaları sonuç verdi.Adam elindeki silahı yere hızla fırlatınca silah ateş alarak eşinin başına isabet etti. Eşi orada can verdi.

6-Bir hayvanat bahçesinde bakıcı olarak görev yapan bir adam sıra fillerin temizliğine geldiği sırada öldü.Sebebi çok ilginç çünkü bir filin yaptığı dışkının altında kalıp çıkamadı.Havasızlıktan öldü.

7-Iraklı bir terörist hazırladığı bomba yüklü paketi postaya verdi.Birkaç gün sonra üzerine yeterince pul yapıştırmadığı için paket kendisine iade olarak geri geldi.Kendi yaptığı bomba düzenekli paketi unutan terörist paketi açınca bomba patladı.Sonuç ilahi adalet.

8-Yer New York en işlek caddelerinde birinde bir araç hafif şekilde yaya bir adama çarpar.Araç sürücüsü arabasından inerek adama bakmaya çalıştığı sırada kazayı görenlerden birisi ayağa kalkmaya çalışan  adama sigorta şirketinde daha çok para alabilmesi için kalkmamasını söyler.Bu sırada araç sürücüsü çarptığı kişinin ayağa kalktığını  bir şey olmadığını görerek aracına geri döner.Sigorta şirketinde para almak ümidiyle yaya tekrar yere yatar.Adamın kalktığını zanneden sürücü arabasını çalıştırıp gaza basar ve adamın üstünden bu sefer gerçekten geçer ve adam ölür.

9-Mısır’da nehir kenarında çiftçilik yapan bir adamın tavuğu suya düşer.Adam tavuğunu kurtarmak için suya atlar.Suda girdap vardır ve yardım çığlıkları atar.Bunu duyan adamın oğlu babasını kurtarmak için oda suya atlar.Ancak oğluda kurtulamaz.Bunu gören aile bireyleri sıra ile karısı,kızları ve deiğer oğlu suya atlarlar fakat 6 kişilik aileden kurutulan olmaz.Tek kurtulan ise suya düşen tavuk olmuştur.

10-Ünlü bir viski firmasının sahibi işine bir sabah erken gitti.Para kasasından para almak için şifreyi girdi.Şifre yanlıştı.Şifreyi bir türlü hatırlayamayan adam sinirle para kasasına bir tekme attı.Baş parmağı zedenlendi.Bir müddet sonra parmağı enfeksiyon kaparak hayatını kaybetti.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI