Ekmeğin İçinden Bakın Ne Çıktı

Aksaray’da, bakkaldan ekmek alan vatandaş ekmeğin içinden çıkanı görünce şok oldu.

Haber: Ekmeğin İçinden Bakın Ne Çıktı

Aksaray’da bir vatandaşın bakkaldan aldığı ekmeğin içinden sigara izmariti çıktı.

Olay, Aksaray’ın merkeze bağlı Sarayhan kasabasında meydana geldi. Çiftçilik yapan Aytekin Üstün, evine giderken ekmek aldı. Aldığı ekmeği evde yemek için sofraya koyan Üstün, ekmekteki sigara izmaritini fark etti.

Kasabadan aldığı ekmeğin, Aksaray merkezdeki bir fırında üretildiğini öğrenen Üstün, yaşadığı olayı şu şekilde anlattı:

“Sabah ekmek aldığımda ekmeğin içinde sigara izmariti çıktı. Bakkala gittim, o da fırından aldığı yeri söyledi. Ekmek Aksaray’da üretildiği için Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne geldim. Tutanak tuttular ve yasal işlem başlattılar. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne de şikayette bulunacağım”

DAHA ÖNCE DE CIVATA VE HAMAMBÖCEĞİ ÇIKMIŞ!

Aytekin Üstün, daha önce de köyde aldığı ekmeğin içinden hamam böceği çıktığını belirterek “Daha önce de aldığımız ekmeğiniçinde cıvata ve hamam böceği çıktı. Tarlada beraber çalıştığım arkadaşım da şahittir bu olaya. Şimdi de ekmeğin içinden sigara izmariti çıkması bardağı taşıran son damla oldu” şeklinde konuştu.

Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, vatandaşlardan gelen her türlü şikayeti, özellikle gıdalar üzerine yapılan şikayetleri anında değerlendirdiklerini ifade ederek Sarayhan kasabasından gelen Aytekin Üstün’ün ekmeğinden çıkan sigara izmariti ile ilgili de tutanak tuttuklarını ve ekmeği üreten fırın hakkında yasal işlem başlattıklarını kaydetti.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

GÜVEN GÜVEN

İnsanlar arasindaki ilişkilerde en temel duydu güvendir.Yemek yemek ,su içmek ,uyumak gibi temel ihtiyaçlar gibi guven de bı nevi...

DEVAMI
Nahide babashli &hep sonradan Nahide babashli &hep sonradan

https://youtu.be/frlVgvUMVvM

DEVAMI
Günün sözü Günün sözü

İnsanları sevmeme ve onlara tekrar yaklaşmama imkân yoktu; çünkü en inandığım, en güvendiğim insanda aldanmıştım.

DEVAMI