Diş macunu ve bilinmeyenleri

Diş macununu genelde diş fırçalamak için kullanırız öyle değil mi?Fakat diş macununun diş fırçalamak dışında bir çok fayda sağladığı durumlar vardır.Bunlara şöyle bi göz atalım..
Eğer sigara kullanan biriyseniz ,sigaradan sararan tırnaklarınızı günde bi defa diş macunu ile yıkadığınızda beyazladığını fark edebilirsiniz.
Ufak bi yanık mı atlattınız? Açık bi yara olmadığı sürece üzerine diş macunu sürersek su toplanmasını önliycek ve ağrıların hafiflemesini sağlıycak..
Yaz aylarında sivsinek ısırmalarına maruz kaldığımızda ufak bi diş macunu sürersek şişkinlik azalcak ve kaşıntımız geçicek..
Özellikle kadınları çok ilgilendiricek bi nokta olucak bu faydası :)Gümüş takıların bi süre sonra kararmaya maruz kaldığını biliyoruz.Çözüm diş macununda.Gümüş olan herhangi bi maddeye gece diş macununu sürdüğünüzde sabah parlamış şekilde görüceksiniz.Hatunlar bunu denemelesiniz bence çok işe yarıo tavsiye ederim 😀
Soğan ve sarmısak mı yedik?Ellerimize sinen kokusundan bi türlü kurtulamadıysak çözüm yine diş macunu ile elleri yıkamakta…

3 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir