Derbiye Bileti Olanlar; Dikkat!

derbiye bileti olanlar dikkat 3540278 5048 o - Derbiye Bileti Olanlar; Dikkat!Derbiye Bileti Olanlar; Dikkat!

Beşiktaş Kulübü, 16 Nisan Pazartesi gününe ertelenen derbi maçın biletleriyle ilgili açıklama yaptı.

Beşiktaş Galatasaray Derbisine Yağış Engeli

Beşiktaş Kulübü, Spor Toto Süper Final Şampiyonluk Grubu’nda Beşiktaş ile Galatasaray arasında bugün oynanması gereken ancak olumsuz saha şartları nedeniyle 16 Nisan Pazartesi gününe ertelenen derbi maçın biletleriyle ilgili açıklama yaptı.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Biletix’ten bilet alan taraftarların biletlerini atmamaları gerektiği belirtilerek 16 Nisan Pazartesi günü oynanacak derbinin yeni basılacak biletlerini, ellerindeki biletleri göstererek alabilecekleri bildirildi.

Bilet değişiminin, yarın ve 16 Nisan Pazartesi günü 11.00-19.00 saatleri arasında Fiyapı İnönü Stadı gişelerinden yapılacağı, yanında bileti bulunmayan taraftarlara bilet değişimi yapılmayacağı duyuruldu.

Biletini iade etmek isteyen taraftarların, 17-20 Nisan tarihleri arasında Fiyapı İnönü Stadı gişelerinden biletlerini iade ederek nakit olarak ödedikleri ücreti geri alabilecekleri kaydedildi.

Ertelenen maç için İstanbul dışından gelen ve ellerindeki bileti iade etmek isteyen taraftarların ise önümüzdeki günlerde hem Biletix hem de kulübün resmi internet sitesinde yer alacak formu doldurarak bilet iadesi yapabilecekleri bildirildi.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir