Denizin Dibinde UFO Bulundu

Baltık Denizi tabanında bulunan esrarengiz cisim, araştırmacıları şaşırtıyor.

Haber: Denizin Dibinde UFO Bulundu

Bugüne kadar gökyüzünde görünen sayısız UFO haberi yapıldı. Ajanslara son düşen UFO haberi ise gökyüzünden değil deniz dibinden geliyor.

Geçen yıl haziran ayında Birinci Dünya Savaşı’nda batan bir gemiyi bulmaya çalışan İsveçli araştırmacıların sonarına büyük bir cisim takılmıştı. Mali sıkıntılar nedeniyle geçen yıl yapılamayan dalış, bir kaç gün önce gerçekleştirildi.

MILENNIUM FALCON’A BENZİYOR

Araştırmacılar dalıştan, cevaptan çok sorularla döndü. Baltık Denizi’nin dibinde üç buçuk dört metre yüksekliğinde, 60 metre çapında bir silindirik yapıyla karşılaştılar. Silindirin ucundaki keskin uçlu kenarlar nedeniyle cisim, Star Wars filmindeki Millennium Falcon aracına benzetildi.

GİZEMLİ DÜZLÜK

denizin dibinde ufo bulundu 3713866 4666 b - Denizin Dibinde UFO BulunduCismin hemen önünde yer alan düzlük ise gizemi daha da artırıyor. Yaklaşık 300 metre uzunluğundaki düzlük, ilk bakışta çevredeki yüzey şekillerinden ayırt edilebiliyor ve bir piste ya da geniş bir patikaya benziyor.

Şimdiye dek bu ilginç şekillerin ne olabileceği konsunda sağlam bir açıklama yapılmadı. Araştırmacılar bölgede her hangi bir volkanik aktivite olmadığını, bunun da durumu açıklamayı daha da güçleştirdiğini belirtti.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Mobil Sohbet Nasıl Yapılır Mobil Sohbet Nasıl Yapılır

Mobil sohbet etmek için bir çok alternatif vardır.İstediğiniz her yerden bağlanabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Canınız sohbet etmek...

DEVAMI
Mobil sohbet teknolojisi Mobil sohbet teknolojisi

Mobil sohbet teknolojisi günümüzde popüler hale gelmeye başladı.Her geçen gün mobil kullanım alanları artıyor.Buna paralel olarak sohbet siteleri mobil...

DEVAMI
Domain seçimi nasıl olmalıdır? Domain seçimi nasıl olmalıdır?

Bir web sitesi kurmak isterseniz ilk önce bir domain sahibi olmalısınız.Peki domain seçerken nelere dikkat edilmelidir.Kuracağınız web sitesine uygun...

DEVAMI