Denizin Dibinde UFO Bulundu

Baltık Denizi tabanında bulunan esrarengiz cisim, araştırmacıları şaşırtıyor.

Haber: Denizin Dibinde UFO Bulundu

Bugüne kadar gökyüzünde görünen sayısız UFO haberi yapıldı. Ajanslara son düşen UFO haberi ise gökyüzünden değil deniz dibinden geliyor.

Geçen yıl haziran ayında Birinci Dünya Savaşı’nda batan bir gemiyi bulmaya çalışan İsveçli araştırmacıların sonarına büyük bir cisim takılmıştı. Mali sıkıntılar nedeniyle geçen yıl yapılamayan dalış, bir kaç gün önce gerçekleştirildi.

MILENNIUM FALCON’A BENZİYOR

Araştırmacılar dalıştan, cevaptan çok sorularla döndü. Baltık Denizi’nin dibinde üç buçuk dört metre yüksekliğinde, 60 metre çapında bir silindirik yapıyla karşılaştılar. Silindirin ucundaki keskin uçlu kenarlar nedeniyle cisim, Star Wars filmindeki Millennium Falcon aracına benzetildi.

GİZEMLİ DÜZLÜK

denizin dibinde ufo bulundu 3713866 4666 b - Denizin Dibinde UFO BulunduCismin hemen önünde yer alan düzlük ise gizemi daha da artırıyor. Yaklaşık 300 metre uzunluğundaki düzlük, ilk bakışta çevredeki yüzey şekillerinden ayırt edilebiliyor ve bir piste ya da geniş bir patikaya benziyor.

Şimdiye dek bu ilginç şekillerin ne olabileceği konsunda sağlam bir açıklama yapılmadı. Araştırmacılar bölgede her hangi bir volkanik aktivite olmadığını, bunun da durumu açıklamayı daha da güçleştirdiğini belirtti.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir