DEMİRÖREN’DEN AVCI’YA DESTEK

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Milli Takım’daki bazı futbolcularla Teknik Direktör Abdullah Avcı arasında yaşandığı iddia edilen durumu değerlendirdi.

Türkiye’nin ev sahipliğinde 2013’de düzenlenecek FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası zirvesi için İsviçre’nin Zürih kentindeki FIFA genel merkezinde bulunan Yıldırım Demirören, yaptığı açıklamada, son günlerde A Milli Futbol Takımı’ndaki bazı futbolcularla Milli Takımlar Teknik Direktörü Abdullah Avcı arasında yaşandığı iddia edilen durumu değerlendirdi.

Demirören, ”Milli Takımımız bir bütündür, bütünün içinde bir sıkıntı yok. Ama biz kamuoyu olarak yine de her oyuncuda bir sıkıntı varmış gibi yansıtmayı seviyoruz. Yoksa biz bütünüz. Bu bütünün her parçasını da milli takım, teknik kadro, oyuncular oluşturuyor” diye konuştu.

Teknik kadro ve oyuncuların, bu bütünlüğün bir parçası olduğunun altını çizen Demirören, ”Teknik kadromuz 24 oyuncu seçmiştir. Bu 24 oyuncu içerisinde çıkartacağı 11 tamamen teknik kadromuzun sorumluluğundadır. Onlar da sorumluluklarını bilen kişilerdir” dedi.

Yıldırım Demirören, ”Takımımız çok iyi futbol oynuyor, demek ki teknik kadromuzun tercihleri de doğrudur” ifadelerini kullandı.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI