DAVUTOĞLU MECLİS’TE ÇOK SİNİRLENDİ

CHP tarafından Ahmet Davutoğlu hakkında verilen soru önergesinin görüşmeleri sırasında Davutoğlu çok sert bir konuşma yaptı.

CHP’nin hakkında gensoru verdiği Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Meclis Kürsü’ünde konuşurken çok sinirlendi. CHP’lilerler atışan Davutoğlu’nu hiç böyle görmediniz.

Cumhuriyet Halk Partisi, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu hakkında gensoru verdi. Gensoru önergesinin gündem alınıp alınmamasına ilişkin görüşmelerde bir konuşma yapan Davutoğlu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında çok sert açıklamalar yaptı.

Kılıçdaroğlu’na tazminat davası açacağını söyleyen Davutoğlu, aldığı tazminatlarla Suriyeli şehitlerin yetimlerine yardım edeceğini söyledi.

İşte Ahmet Davutoğlu’nun açıklamalarından bazıları;

Beşar Esad’ın bombası ile ölen Suriyeli şehitlerin yetimlerine yardım için Kılıçdaroğlu’na en yüksek tazminat davasını açacağım.

Devlet ahlakı gizli oturumu gizli tutmayı gerektirir. Kılıçdaroğlu kafasındaki Davutoğlu ile kavga ediyor. Davutoğlu’nun ve Başbakan Erdoğan’ın kendisiyle kavga edemeye gücünün yetmeyeceğini biliyor.

ESED’LE KILIÇDAROĞLU AYNI ŞEYLERİ SÖYLÜYOR

Şam’da Esad ne diyorsa Kılıçdaroğlu da burada aynı şeyi söylüyor.

Bu sırada Meclis sıralarından sözü kesilen Davutoğlu, “Dinleceksin, beni dinleyeceksin” diyerek tepki gösterdi. Karşılıkla sert dialoglar sonrası Dışişleri Bakanı sözlerini şöyle sürdürdü:

Akçakale olayı sonrası Türkiye’nin yanında yer alan MHP’ye teşekkür ediyoruz ama Esad ile saf tutanları tarih unutmayacak. Esad’a destek sloganı atan grubun içinde CHP il başkanı vardı.

GENSORU ÖNERGESİ REDDEDİLDİ

CHP tarafından Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu hakkında verilen soru önergesi reddedildi.

Davutoğlu’nu Hiç Böyle Sinirli Görmediniz – VİDEO

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI