Çıplak Daha İyi ve Rahat

layla manoocheri - Çıplak Daha İyi ve Rahat“Çekimler sırasında kendimi yatak odamda düşledim. Kimsenin olmadığı yatağımda daha rahat hissederdim çünkü. Ama eğer kendi evimde ve kendi yatağımda olsaydım üzerimde hiçbir şey olmazdı, o da ayrı mesele.”

Bilemediniz o bir model değil ama olabilirde. 15 yaşından beri şarkı sözü yazan kendini müziğe adamış seksi bir yıldız o! Britanya’yı X Factor yarışmasıyla kasıp kavurduktan sonra kaliteli işlerine devam ediyor. 22 yaşındaki Layla Manoocheri soruları birer birer içtenlikle yanıtladı.

İç çamaşırları içinde insanların içinde bu kadar rahat durduğuna bakmayın, tabii ki çekimlerde biraz çekingen davrandı. “Bu benim ilk iç çamaşırı çekimim, erkeklerin arasında böyle dolaşmanın ne kadar konforlu olduğunu tahmin etmezdim” diyerek halinden gayet memnun olduğunu belirtiyor. Daha önce Blue grubunun zenci solisti Simon Webbe’le beraber olduğu için kameralardan çok uzak sayılmaz.

“Çekimler sırasında kendimi yatak odamda düşledim. Kimsenin olmadığı yatağımda daha rahat hissederdim çünkü. Ama eğer kendi evimde ve kendi yatağımda olsaydım üzerimde hiçbir şey olmazdı, o da ayrı mesele.”

Layla Manoocheri Resimleri için TIKLA

Saçlarınla ilgili kötü anıların var mı?

Olmaz mı, annem bir kuafördü ve her yeni şekli saçımda denemek isterdi. Ama bana her saç yakışmadığı için bazen kötü durumlara düştüğüm olurdu. Ama “Geri Halliwell” sarısından yaptırıp okula gittiğimde diğer kızlar için öldürücü bir silah olmuştum adeta. Sarı saçın önemini küçük yaşlarda anlamış oldum yani. Her zaman daha havalı, öyle değil mi?

Evet ama sen şu an sarışın değilsin ve hala havalısın…

Evet, çok şükür!

Peki çekimlere dönelim. Oldukça rahattın, nedir bu durum? Halk içinde çıplak dolaşmak konusunda neler düşünüyorsun?

Açıkçası çıplakken kendimi çok konforlu hissediyorum. Ben evinde çırılçıplak dolaşmaktan çok hoşlanan kadınlardanım. Çıplakken güzel göründüğümü bilmenin de buna etkisi vardır tabii.

Peki çıplaklar kampı…

Yok hayır, henüz o kadar cesur değilim. Kızlar arasında üstsüz güneşleniyorum ama hepsi bu. Kız kıza bir şey olmaz sonuçta.

Evet haklısın.

Erkek modasıyla ilgili misin?

Aynı markaları ve aynı tarzları giyen erkeklerden hiç hoşlanmıyorum. Erkekler için çok güzel şeyler üretiliyor ama onlar hala saçma giyiniyorlar, ilan tahtaları gibi kocaman yazılı tişörtler, birbiriyle uymayan ayakkabı ve pantolonlar çok fena duruyor. Aslında çok iyi erkek tasarımcılar var. Onları takip etseniz ölür müsünüz?

Peki senin gelecek planların içinde neler var? Müzik haricinde elbette…

Oyuncu olmak istiyorum, bir sinema filminde yer almak için neler vermem! Umarım çok yakın bir sürede bir teklifle karşılaşırım.

Bu güzel vücudunu orada da sergiler misin?

Seve şeve, vücuduma bakabilmek için saatlerce spor salonlarında ter atıyorum. Bunu birileriyle paylaşmazsam bir işe yaramaz öyle değil mi? Yeterince para ödenirse neden olmasın…

Senin rastladığın en çirkin adam kim?

Hiç düşünmeden bile rahatlıkla cevap verebilirim; Jack Black! Fazla sakallı, bira göbekli erkeklerden hiç hoşlanmam. Biliyorum, karında baklava oluşturmak o kadar kolay değil ama sadece göbeği eritmek de olabilir. Senin erkek arkadaşın parlak, “Çıplakken kendimi kesinlikle çok konforlu hissediyorum. Ben evinde çırılçıplak dolaşmaktan çok hoşlanan kadınlardanım”

Evet, tam bahsettiğin gibi. Sevgililer gününde ne hediye aldın merak ettim…

Bu sene çok özel bir şey almadım ama altı yaşındayken pırlantalı bir yüzük almıştım. Okuldaki çocuklardan biri annesinin
kalem kutuma sakladım ama çocuğun annesi panik içinde annemi arayınca geri vermek zorunda kaldım. Çok eğlenceliydi.

Yakınlarda yüzük alma hikayen var mı?

Hayır, maalesef yok. Olunca tüm dünyayla beraber sizde öğrenirsiniz.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI