Cinsel Hayatınızı Böyle Renklendirin!

Biraz hayal gücünüzün yardımıyla oldukça renkli bir seks hayatınız olabilir. İşte size bazı tavsiyeler…

Haber: Cinsel Hayatınızı Böyle Renklendirin!

Gelin lafı dolandırmadan mevzuya direkt girelim. Tek eşlilik, günümüzde dış uyaranları düşününce ‘gerçekten’ de biraz zor. Kadın ya da erkek, çoğu kişi seks hayatını renklendirmek için flörtler ve bazen de küçük kaçamaklarla gününü gün ediyor.

Oysa ki uzun yıllar birbirine sevgi ve saygıyla bağlı, düzenli bir seks hayatı olan çiftler de yok değil. Onlar seks hayatlarını renklendirmek istediklerinde dışa değil, içe dönenlerden. Peki bunu nasıl mı yapıyorlar? Kendi yarattıkları bir Oyunun başrol Oyuncuları olarak mesela. Çift kişilik bir Oyun, tek bir perdede… Biraz hayal gücünüzün de yardımıyla oldukça renkli bir seks hayatınız olabilir. Bizden size 10 öneri, çeşitlendirmek size kalmış. Sadece şunu unutmayın; ‘Rolünüzü ne kadar ciddiye alırsanız, seks hayatınız o kadar renklenecek ve tahmin edemeyeceğiniz kadar haz alacaksınız’!

Tamirci

Su tesisatçısı, elektrikçi ya da parkeci… seçim sizin! Bu kılıktaki erkeğiniz önce kapıyı çalar ve siz de kapıdaki bu erkeksi yabancıyı yepyeni saten gece elbisenizle karşılar ve içeri davet edersiniz. Alet kutusunu açarken yanında sabit ama alımlı bir şekilde durur, dikkatlice onu inceler, adeta süzersiniz. Ortama derin bir sessizlik hakimdir. Sessizliği tek Bozan şey, tamircinin sinsice içine çektiği son derece seksi ve albenili parfümünüz. Tamirci ‘gerçekten’ tamir etmesi gereken yeri tamir etmeye başlamadan önce doğru yeri ona tam olarak göstermelisiniz…

Otostopçu

Bir arabanız varsa ve biraz şehrin dışında, izole bir yer biliyorsanız oldukça zevkli bir Oyunun parçası olabilirsiniz. Oraya giderken ‘mini bir etek’ giyebilirsiniz örneğin. Otostop çeken, mağdur bir kadını almamak centilmenliğe yakışmazdı, öyle değil mi? Arabaya hemen binmeyin, biraz durun ve ısrar etmesini bekleyin. Araç hareket edince kısa ve öz cevaplarla, utangaç tavrınızdan ödün vermeden ilerleyin. Bir sonraki durağınızı bir gün önceden belirleyebilirsiniz, isterseniz o ana da bırakabilirsiniz. Böylesi daha da heyecanlı olabilir. Aracınız yoksa, bir taksi tutabilirsiniz ve erkek arkadaşınız sizi önceden belirlediğiniz noktadan alabilir. Tüm bunlardan taksi şoförünün haberi olmazsa son derece heyecanlı ve ihtiraslı bir yolculuk başlayabilir. Yalnız, buluşacağınız yeri önceden iyi belirlemenizde fayda var.

Öğretmen – öğrenci

Bu, en klasiklerden biridir herhalde. Kendinize bir sınıf ortamı yaratın. Ortamı ne kadar gerçekçi bir şekilde değiştirir, dekore ederseniz o kadar verimli olacaktır. Okul üniformanızı giyin ve erkeğiniz de orta yaşlı, disiplinli matematik öğretmeniniz olsun. Bu sizin için muhtemelen oldukça heyecanlı olacaktır çünkü çoğu genç kız kendinden olgun erkelere bir şekilde hayranlık duymuştur. Dilerseniz rolleri değişip genç ama ‘taş gibi’ erkek öğrencisi tarafından ufak çaplı bir tacize uğrayan alımlı bir edebiyat öğretmeni de olabilirsiniz.

Mahkum – Gardiyan

Cezalısınız ve hücrenizde kapalı kalmış bir durumdasınız. Geçici de olsa size kendinizi özgür hissedebilmenizi sağlayacak tek kişi, inisiyatif sahibi gardiyan! Yani partneriniz. Son derece yakışıklı olan bu gardiyanla karanlıklar ardında başbaşa kalabiliyor, ona çok daha yakın olmak istiyorsunuz. İçinizdeki seks tutkusu, gardiyanı kafa kola almak ve gardiyanın da sizden fayda sağlaması arasında gidip geliyorken… Oyunun sonu nerede ve nasıl bitiyor? Bu sorunun cevabı sizde!

Lüks telekız ve müşterisi

öncelikle çok seksi olduğunuzu düşünün. Attığınız her adımda endamınız ve cazibenizle sizin için birçok şeyi yapmayı göze alacak, tomarla para saçacak erkeklerin etrafınızda pervane olduğunu da… Sizin için her şeye izin var; kışkırtıcı bir giyim tarzı, cesur frikikler, argo konuşmak… Lüks bir otelde, barda oturmaya ve ‘onun’ yanınıza usulca sokulmasına ne dersiniz? Senaryonun devamını birlikte yazın. Geceyi ev yerine otel odasında tamamlamak, bizce mutlu sonu daha da ilginç kılabilir.

Robot ve efendisi

Şimdi, içinizden biri ‘robot’ olacak. Bir robot olarak, biliyorsunuz ki efendinizin emirlerine itaat etmek, kendi kendinize fikir üretmemek zorundasınız. Efendiniz size söylemeniz ya da yapmanız gereken şeyleri söylediğinde hiç düşünmeden yapacak, onun zevk ve mutluluğunu ön planda tutacaksınız. Robot olarak hiçbir inisiyatif almayacak, sadece emirleri uygulayacaksınız. Daha sonra rolleri değişmeyi unutmayın. Hem eğlenecek hem de gizli kalmış arzularınızı açığa çıkarmanın tatminini yaşayacaksınız.

Uyuyan güzel

çok derin bir uykudasınız. Tüm güzelliğiniz ve ipek geceliğinizin altındaki ‘diriliğiniz’ ile uyandırılmayı bekliyorsunuz. Fakat sizi sadece kaslı, yakışıklı ve seksi olduğu kadar son derece de centilmen ‘prensiniz’ uyandırabilir. Ama o da maalesef tek bir öpücükle değil. Uyanmanız için bir öpücükten fazlası gerekebilir. Prensesin reaksiyon gösterebilmesi için ‘gerçekten’ doğru bir şekilde uyandırılmaya ihtiyacı olabilir. Prense çok iş düşüyor! Bakalım prensesin gizli arzularını, tutku ve isteklerini hissedebilecek mi?

Striptizci

Dansa başladığınızda gözlerinizi gözlerinden ayırmayın ve ara ara hafifçe kısarak yaramaz ama baştan çıkaran bakışlar atın. Her zaman üst bedeninizden başlamalısınız. üzerinizdeki bluzunuzun düğmelerini teker teker açın ve oldukça yavaş ilerleyin. Son düğmeye geldiğinizde ise biraz bekleyin. çünkü o son düğme çok önemli! İş, iç çamaşırlarınızı çıkarmaya geldiğinde ise onu, hatta kızdırana kadar, heyecandan deliye döndürün. Bakabilsin ama asla dokunamasın! Sütyeninizi çıkarırken sırtınızı ona dönün ve tüm kıvrımlarınızı hissettirin.

Eller, kollar bağlı!

Gerçek hayatta her ne kadar yanlış olsa da, eşler arasındaki fantezilerde yer almasında bizce bir sakınca yok. Birinin ellerini ve kollarını bağlamak saldırı ya da tecavüz olarak algılanabileceğinden bunun sadece eşler arasında bir Oyundan ibaret olabileceğini belirtmekte fayda görüyoruz. Elleri ve kolları bağlanmış bir kadın, gerçek hayatta izin vermeye cesaret edemediği şeylerle karşılaşabilir, tabularını yıkabilir. Savunmasız olmak ve azgın bir kadının kurbanı olmak erkekler için de son derece ilginç bir tecrübe olabilir. Bu fantezide ve senaryoda dikkatli olun, zira rol mü yoksa gerçek mi? Ayırt etmekte zorlanabilirsiniz. Sergileyeceğiniz performans size belki Oscar ödülünü kazandırmayabilir ama kesinlikle Nirvana’ya ulaştıracaktır.

Joker kartı

Yukarıda saydığımız alt başlıklar sadece sizin için birer öneri. Fantezilerinizi rahat bırakın! Doktor ve hemşire, padişah ve cariye, hasta ve hasta bakıcı… Sınır ve mekan tanımayın! Aklınızda sürekli yeni bir fantezi, yeni bir mekAn olsun. Yani her zaman elinizde bir joker kartı olduğunu unutmayın. Tekrar tekrar paylaşıyoruz belki ama şunu kesinlikle unutmayın; ‘Rolünüzü ne kadar iyi oynarsanız, o kadar renkli bir seks hayatınız olur!’

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI